University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Введення

Ласкаво просимо до відмінності Лернера.

Протягом 100 років коледж бізнесу Альфреда Лернера

Можливість включена у все, що ми робимо. Це наше прагнення запропонувати Вам високо персоналізовану комбінацію класів, спільних навчальних, прикладних досліджень, наставництва, стеження, стажування та професійного досвіду, які змусять вас знайти те, що вам найбільше надихає і виконує.

111678_Keystone_profile2.jpg

Чому Лернер

Вибір того, що вчитися - це одне з найважливіших рішень вашого життя. Там, де ви вирішили вчитися, так само важливо.

У Lerner, ви можете максимально використати можливості для навчання, інновацій, досліджень і досвіду роботи в одному з найважливіших центрів бізнесу країни. Можливість включена у все, що ми робимо.

Є десятки причин вибирати коледж Лернер для вашого бізнес-ступеня, але наші студенти погоджуються, що ці п'ять речей вирішили обрати Лернера:

1. Унікальні можливості

Практичний навчальний досвід рясний у наших експериментальних навчальних центрах, під час стажувань у провідних фірмах та як студенти управляють 2-мільйонним інвестиційним фондом Blue Hen. І більше 100 курсів навчання за кордоном для студентів та випускників.

2. Наша репутація

UD і Lerner College акредитовані Комісією середніх держав з вищої освіти. Більшість ділових і бухгалтерських програм Lerner також акредитовані AACSB International.

3. Виконаний факультет

Факультет Лернера піклується про успіх кожного студента. Вони також зосереджені на науці та дослідженні, що стосуються їхніх галузей та бізнес-освіти.

4. З'єднання

Ви будете робити кар'єрні та мережеві зв'язки з успішними бізнес-лідерами в мережі Larner у 30000 сильних випускників і через участь у стажуваннях, студентських клубах та співбесідах з провідними фірмами.

5. Розташування

Більше 1 мільйона підприємств, у тому числі понад 50% всіх американських компаній, які торгуються публічно, та 64% компаній Fortune 500 обирають Делавер як свій юридичний дім. Судова система Делавер встановлює прецеденти в корпоративному управлінні для всього США

Досвідчене навчання

Багато бізнес-шкіл визнають важливість розвитку інтелектуально, емоційно і професійно - всередині та поза класом, - але мало хто відповідає Лернеру за різноманітність та якість стажування, дослідження, службове навчання та інші можливості для навчання.

Бізнес-змагання

Студенти Lerner мають звичку перевершувати очікування, починаючи з перемоги у PricewaterhouseCoopers (PwC) Challenge в 2013 році, щоб виграти дослідницький виклик Інституту сертифікованого фінансового аналітика (CFA) для регіону Філадельфія в 2015 році. Конкурс фінансування виходу на люк та конкурс справи Керол А. Аммон.

Конференції

Оскільки ви отримуєте бізнес-ступінь, ви також створюєте мережу та отримуєте перспективу завдяки конференціям, лекціям та семінарам, які проводить Лернер. Доповідачі включають відомих президентів компаній і часто згадуваних вчених.

111679_Keystone_profile1.jpg

Підготовка кар'єри

Співробітники та служби Центру кар'єри Лернера допоможуть вам планувати майбутнє за допомогою програм стажування та наставництва для студентів та аспірантів. Унікальні можливості, такі як стажування технології занурення Global Enterprise Technology та Програма стажування випускників, встановлюють Лернера окремо.

Навчатися за кордоном

Програма навчання університету Делавер за кордоном посідає перше місце в країні. Студенти коледжу Лернер отримують вигоду з глобальної точки зору, незалежно від того, чи беруть вони участь у програмі бакалаврату, однотижневій аспірантурі за кордоном або міжнародному стажуванні.

Дослідження

Ознайомтеся з викладачами як наставниками та консультантами, а також працюйте з ними в деяких найбільш інноваційних сферах бізнесу. До дослідницьких центрів у Лернері входять: Центр прикладного бізнесу

Консультування

Управління бакалаврського консультування та консультанти випускників МВА та MS, MS та Ph.D. студенти допоможуть вам вивчити безліч можливостей отримати максимальну віддачу від можливостей навчання та розвитку кар'єри.

Студентські організації

Вибирайте з ряду організацій, які сприятимуть професійному розвитку та побудові мережі. Організації включають: Клуб гостинності, Асоціацію з фінансового менеджменту, Асоціацію студентів бізнес-меншин, Національну асоціацію чорних бухгалтерів (NABA), жінок у бізнесі, інвестиційний клуб Blue Hen, асоціацію студентів MBA та інші.

Засоби

Незалежно від того, чи ви симулюєте стратегії хедж-фондів або проводите штаб-квартиру на великій готельній конференції, Лернер ставить вас у центр дій з найсучаснішими об'єктами.

Різноманітність, справедливість та інтеграція

Лернер прагне створювати зв'язки та розвивати діалоги, які підтримують різноманітність та справедливість.

Освітня місія UD полягає в тому, щоб запропонувати навчальний досвід, який підготує наших студентів до життя в все більш різноманітному і глобальному світі.

У Lerner, ми вітаємо можливість зрозуміти і оцінити як спільний і унікальний фон і таланти, які всі ми пропонуємо - студентів, співробітників, викладачів і спільноти. Наша мета полягає в тому, щоб сприяти різноманітності та включенню в усі аспекти життя Лернера. Ми об'єднуємо наші зусилля в ініціативах з різноманітності в університеті.

Розташування

  • Newark

    Newark, США

    Запитання