University Of Debrecen

University Of Debrecen

University Of Debrecen

Введення

Ласкаво просимо і дякуємо Вам за інтерес до University Of Debrecen . Ця сторінка познайомить вас з деякими немедичними академічними програмами, які пропонує наш університет, чиї багаті традиції, різноманітність і досконалість продовжують дивувати студентів з усього світу. Як мешканці одного з найбільш вишуканих університетських містечок у Центральній Європі, наші студенти займаються інтелектуально складним середовищем з різноманітними освітніми заходами, а також культурно живим місцевим співтовариством. University Of Debrecen є другим за величиною університетом в Угорщині, розташований у Центральній Європі і є повноправним членом як Європейського Союзу, так і Шенгенської угоди. Історія University Of Debrecen починається з 1538 року, коли було створено реформатський коледж в Дебрецені. Міжнародні програми були розпочаті у 1987 році, і всі вони викладаються англійською мовою. В даний час налічується близько 27 тисяч студентів, а кількість іноземних студентів складає близько 5600, і вони представляють країни з усіх основних регіонів світу, включаючи Європу, Близький Схід, Азію, Африку та Північну Америку. Викладацький склад, який налічує понад 1600 осіб, забезпечує якісне навчання в 14 факультетах і 24 докторських школах, пропонуючи найширший вибір спеціальностей у країні. University Of Debrecen гордістю пропонує більш ніж 70-градусні програми англійською мовою: Ми пропонуємо Міжнародний Фонд Рік та Семестр, різні типи курсів англійської мови, Бакалавр, Випускник і Доктор філософії. програми з медичних і медичних наук, ІТ, техніки, науки, мистецтва, бізнесу, музики та сільського господарства.

118286_12debrecen1435759552_300x.jpg

Чому вибирають University Of Debrecen ?

University Of Debrecen знаходиться в центрі Європи. University Of Debrecen є одним з провідних навчальних закладів Центральної Європи.

Ми маємо 500-річну історію: ми запрошуємо студентів з 1538 року. Ми пропонуємо міжнародну конкурентоспроможну ступінь, широко визнану навіть за межами країн Європейської економічної зони (ЄЕЗ).

Наші програми відповідають європейській рамці кваліфікацій Болонського процесу.

Нас високо оцінюють найпрестижніші рейтинги вищої освіти.

30 у рейтингу QS EECA 2019 201-250 у рейтингах університетів країн з новою економікою 2018

201-250 у QS WUR по темі «Сільське господарство

251-300 у QS WUR по темі «Медицина» U-Multirank: Група 1 - дуже добре з приводу програм бакалавра іноземної мови

118287_main.jpg

Факти університету:

 • 28000 студентів
 • 5,500 іноземних студентів з більш ніж 115 країн світу
 • 70 програм англійською мовою
 • 14 факультетів на 7 містечках
 • 100 лекційних залів
 • 530 практичних і семінарських кімнат
 • 500 дослідних лабораторій
 • 7 бібліотек

Ми пропонуємо:

 • Широкий спектр наукових напрямів: медичні та медичні науки, сільське господарство, бізнес, інженерія, гуманітарні науки, інформаційні технології, право, музика, природничі науки.
 • Складні та орієнтовані на студентів класи
 • Дослідницькі проекти: студентам пропонується приєднатися до поточних дослідницьких проектів.
118340_diplomaoszto3.jpg

Розташування

 • Debrecen

  University of Debrecen Coordinating Center for International Education Nagyerdei krt. 98 H-4032 Debrecen Hungary

  Запитання