Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

Введення

Ми в University of Dayton School of Education and Health Sciences зосереджені на тому, щоб надати студентам навички та знання, необхідні для того, щоб змінити світ — і досягти успіхів у сферах освіти, охорони здоров’я та спорту. Від унікальних найсучасніших засобів до експериментального навчання, студенти мають незліченну кількість можливостей отримати практичний досвід і підготуватися до значущої кар’єри вчителя або спеціаліста з медичних наук.

3 основні причини вибрати освіту та медичні науки в UD

1. Підхід, заснований на цінностях - освіта, яка має значення

Освіта в Школі освіти та медичних наук UD міцно вкорінена в наших католицьких маріанських цінностях. Це означає, що ви станете повним професіоналом. Ви отримаєте всебічний погляд на життя. Ви дізнаєтесь, як поєднати чесність з інноваціями, що призведе до успішної кар’єри, де ви зможете використовувати свої таланти для загального блага. І ви станете громадянином світу з сильним почуттям моральної відповідальності та глибоким розумінням своєї здатності формувати її.

2. Індивідуальна освіта - ви унікальні. Ваша освіта теж має бути.

Хочете отримати подвійний основний або другорядний? Навчатися за кордоном чи використовувати свої навички, щоб допомогти своїй громаді? Отримати реальну освіту через стажування та навчання студентів? В UD ви можете налаштувати свій навчальний план, щоб підготуватися до особистого та професійного успіху. Ваш консультант і відділ деканату та студентської служби допоможуть вам розробити та завершити план.

3. Середовище співпраці – фокус на спільноті

В UD вас заохочуватимуть прагнути досконалості, але не за рахунок інших. Замість того, щоб змагатися з іншими учнями, ви станете частиною спільноти, гостинної спільноти учнів. Тут ви знайдете сприятливе середовище, де ви можете ставити запитання, вивчати свої інтереси та готуватися до успішного майбутнього. Крім того, ваші заняття будуть проводити досвідчені, віддані своїй справі викладачі, а не асистенти чи аспіранти.

Розташування

  • Dayton

    Fitz Hall, Room 618 300 College Park, Dayton, OH, 45469 - 2969, Dayton

Запитання