Keystone logo
University Of Dalat

University Of Dalat

University Of Dalat

Введення

Університет Далата, спочатку створений як Університетський інститут Далата в 1958 році, зараз є державним навчальним закладом. Це багатопрофільний університет, в якому навчається понад 12 000 студентів.

В даний час Університет Далата пропонує понад 33 програми бакалаврату та 14 програм аспірантури, включаючи 8 магістерських та 6 кандидатських програм.

Університет Далата є 124-м членом організації CDIO. У 2017 році науковий журнал, виданий Університетом Далата, був офіційно внесений до списку азіатських індексів цитування (ACI). Університет Далат має міцні стосунки з 81 навчальним закладом та організацією у світі, включаючи Бостонський глобальний форум, Університет Сан-Хосе, Університет Ханьян тощо.

Університет розташований у центрі міста Далат - популярного туристичного міста на плато Лам Вієн з цілорічним прохолодним кліматом, нескінченними сосновими лісами, квітами, туманом та водоспадами.

Університет досить повно оснащений сучасним обладнанням для навчання, викладання та дослідження.

Університетський містечко розташований на горбистій площі в 40 гектарів на північ від озера Сюань Хуонг, поруч із міжнародним 18-лунковим полем для гольфу. Кампус - це також одне з найромантичніших і найкрасивіших місць в Далаті. Існує безліч будівель з унікальною архітектурою, захованими по всій сосни. Кампус пропонує спокій і тишу, що є ідеальною атмосферою для навчання та досліджень.

Розташування

 • Dalat

  Đường P. Đ Thiên Vương,1, , Dalat

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання