University of Cyprus

University of Cyprus

University of Cyprus

Введення

Бачення та місія

University of Cyprus має на меті зарекомендувати себе як піонерську дослідницьку установу, яка досягає міжнародного наукового визнання в європейській вищій освіті, пропонуючи конкурентоспроможні програми та стає центром передового досвіду в ширшому євро-середземноморському регіоні.

Основні цілі Університету подвійні: сприяння стипендіям та освіті через навчання та дослідження, а також посилення культурного, соціального та економічного розвитку Кіпру.

У цьому контексті університет вважає, що освіта має дати більше, ніж просто накопичення знань. Він також має заохочувати активну участь студентів у процесі навчання та набуття цінностей, необхідних для відповідального залучення до суспільства. Університет встановлює високі стандарти для всіх галузей науки.

Дослідження заохочуються та фінансуються в усіх відділах за їхній внесок у науку в цілому та для їх місцевого та міжнародного застосування.

Загальна інформація

University of Cyprus є публічною компанією. Він керується Радою університету, до складу якої входять як призначені урядом, так і обрані університетом члени, а також Сенат, членами якого є старші наукові співробітники. Факультети та кафедри керуються внутрішніми Радами; кожен факультет очолює обраний декан, а кожен відділ очолює обраний голова. Рада ректора має виконавчі повноваження щодо щоденних або поточних питань.

Керівні органи UCY

Рада здійснює керівництво та контроль за адміністративно-фінансовими справами Університету та його майном. Рада готує річний бюджет Університету на фінансовий рік, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня кожного року, а також затверджує або підвищує академічний та адміністративний персонал Університету.

Сенат є вищим академічним органом Університету і відповідає за академічні справи Університету, як навчання, так і дослідження.

Рада ректора має виконавчі повноваження щодо щоденних або поточних питань, які надаються Сенатом за поданням ректора або Радою за поданням голови Ради.

Розташування

  • Aglantzia

    University House "Anastasios G. Leventis" 1 Panepistimiou Avenue, 2109, Aglantzia

    Програми

    Запитання