University Of Crete

University Of Crete

University Of Crete

Введення

Заснований у 1973 році, University Of Crete - це молодий державний навчальний заклад, який прагне досконалості у наукових дослідженнях та навчанні. Місцезнаходженням університету є кампус Галлос у Ретимноні, де розташовані школи філософії, освіти, соціальних, економічних та політичних наук. У кампусі Voutes в Іракліоні розташовані Школа наук і технологій та Медичний факультет, а також низка пов'язаних з ними науково-орієнтованих інфраструктур та установ, включаючи університетську загальну лікарню.

Місія University Of Crete - генерувати та передавати наукові знання, готувати нових вчених та науковців до їх застосування та сприяти розвитку людської культури. Ці цілі досягаються шляхом встановлення тісних зв'язків між дослідженнями та освітою, заохоченням наукового діалогу та використанням можливостей і талантів персоналу та студентів.

University Of Crete прагне зробити освіту та дослідження привабливим та стимулюючим досвідом для своїх студентів та дослідників, постійно прагнучи бути на передовій сучасних подій. Університет прагне відігравати провідну роль у демонстрації потенціалу грецьких державних університетів брати участь рівних у міжнародному академічному житті 21 століття, застосовуючи передовий міжнародний досвід, зовнішні режими роботи та заохочуючи досконалість та інновації.

Розташування

  • Heraklion

    Heraklion, Греція

    Запитання