University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

Введення

Частина історії провінції Ентре-Ріос, безперечно, проходила через Освітню асоціацію “La Fraternidad”. За стінами старої будівлі все ще видно пам'ятки та звуки минулого, сповненого слави.

Наприкінці XIX століття Консепсьйон-дель-Уругвай виглядав скоріше селом, ніж містом, з його брукованими вуличками, вузькими тротуарами та живоплотами, вкритими кущами троянд; життя спокійно ковзало в маленькому містечку.

У цьому контексті, приблизно в 1870 році, історичний Колегіо дель Уругвай "Хусто Хосе де Уркіза" ріс без паузи. Студенти приїжджали майже на паломництво з різних куточків країни, і там, у своїх класах та галереях, міста та провінції зливалися, поки вони не заговорили з різними мелодіями походження, але з однаковою формою студентів.

Близько 1877 року молодь Школи боролася з сумними наслідками, які для значної частини студентів спричинили придушення стипендіями, які сприяли багатьом студентам Колегіо дель Уругвай та Інтернату, з боку національного та провінційного уряду. їх розмістили.

Цей довільний захід в значній мірі сприяв зменшенню відвідуваності Національної школи, дозволяючи дітям цього міста та заможним людям з інших частин країни лише доступ до своїх класів.

Скасування цих стипендій унеможливило майже сорок молодих людей продовжити середню освіту, частина з яких була напередодні закінчення.

Головним ініціатором ідеї створення "Сокорро де Сокоррос", основною метою якої був захист тих студентів, яких позбавили стипендій, був активний та заповзятливий юнак на ім'я Хуан Відарт. Він розпочав інтенсивну кампанію на користь нужденних студентів, тим самим породивши 14 травня 1877 р. Освітнє об'єднання "La Fraternidad".

Розташування

  • Concepción del Uruguay

    8 de Junio,522, E3260, Concepción del Uruguay

    Запитання