© courtesy of University of Cincinnati Online
University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

Введення

Надання досвіду світового рівня для студентів, які прагнуть гнучкості в Інтернеті

University of Cincinnati Online присвячений наданню освітнього досвіду світового класу, який забезпечує гнучкість для зайнятих професіоналів, тих, хто навчається впродовж життя та студентів з усього світу.

Усі програми UC Online очолюються національно визнаними викладачами та поєднують інновації зі свободою інтелектуального пошуку, щоб створити інклюзивне середовище, адаптоване до потреб студентів UC Online.

З кожним курсом студенти отримуватимуть інструменти, навички та освіту для вдосконалення набору навичок, розширення своїх можливостей та збагачення своїх місцевих громад.

Створіть академічний шлях, який відповідає вашому способу життя та цілям.

University of Cincinnati Online пропонує високоякісні онлайн-академічні програми від провідного науково-дослідного та вищого навчального закладу, розташованого в центрі Цинциннаті, штат Огайо. Університет Цинциннаті був одним з перших закладів, що пропонував онлайн-курси. Інновації в освіті стоять на передньому плані того, що ми робимо.

Наші гнучкі програми дозволяють вам створити академічний шлях, який відповідає вашому стилю життя та кар’єрним цілям.

Онлайн-досвід UC

Ми тут на кожному кроці для студента і повністю інтегровані в Університет Цинциннаті. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб майбутні студенти стали студентами, а зрештою і випускниками Університету Цинциннаті.

Ми впевнені, що ви можете погодитися з нами, коли ми говоримо, що освіта важлива. Однак це не завжди легкодоступно, особливо для працюючих професіоналів.

Ну, поки що!

Чому UC Online?

Відданий інклюзивності

Найвищий рейтинг

Спілкуйтеся з викладачами та випускниками

З першого дня University of Cincinnati Online поставив перед собою місію створити всеохоплююче середовище. Ми з гордістю можемо сказати, що 27% нашого випускника складається з студентів першого покоління.

University of Cincinnati Online пропонує студентам баланс між освітньою майстерністю та реальним досвідом. За даними US News & World Report, UC є державним дослідницьким університетом, де навчається понад 45 000 студентів.

Приєднання до UC Online з’єднає вас із національно визнаними викладачами та співробітниками, а також спільнотою студентів та випускників. Усі курсові роботи та навчальні програми розроблені для того, щоб допомогти вам створити навички, інструменти та ресурси, необхідні для світлого майбутнього, без необхідності відмовлятися від однієї з багатьох інших важливих обов’язків.

Підтримка від початку до випускного

Гнучкість: 100% ваш шлях

Акредитація

Жонглувати школою, кар’єрою, а іноді і сім’єю може бути важко. University of Cincinnati Online надає послуги консультантів із зарахування та координаторів успіху студентів, які розуміють вимоги насиченого життя. Ми проведемо вас на кожному етапі процесу вступу, допоможемо з вибором курсу, відповімо на ваші запитання та допоможемо вам на шляху до отримання ступеня.

Наші повністю онлайн-програми дають вам змогу отримати диплом, не залишаючи поточної роботи. Розроблені для студентів різного віку, ці програми допоможуть вам отримати ступінь, розширити ступінь вашого юриста або отримати ступінь бакалавра, про який ви говорили роками.

UC Online та всі регіональні кампуси акредитовані Комісією з вищого навчання.

Онлайн-навчання забезпечує гнучкість та зручність для студентів, які намагаються збалансувати життя, а також отримати ступінь. Якщо ви мотивований і здатний працювати самостійно, онлайн-курси можуть підійти саме вам! Завдяки онлайн-навчанню ви приєднуєтеся до спільноти онлайн і зустрічаєтеся з людьми віртуально.

171998_uc14.JPG

Рейтинги

University of Cincinnati Online пропонує студентам баланс досконалої освіти та реального досвіду. UC є державним дослідницьким університетом, який був названий «Серед найкращих національних університетів» згідно з US News & World Report. Ви знайдете Університет Цинциннаті в численних рейтингах і списках. Ви також побачите, що програми UC акредитовані на національному та регіональному рівнях.

US News & World Report Рейтинги найкращих програм, які пропонуються на University of Cincinnati Online

Програми University of Cincinnati Onlineпродовжують займати одне з найкращих місць у країні за версією US News Rankings, провідного освітнього сайту рейтингу. Нижче наведено всі нагороди та визнання UC Online за 2020 рік.

 • US News and World Report - 5 місце в рейтингу кращих онлайн-магістерських програм медсестер для ветеранів
 • US News and World Report - 14 місце в рейтингу найкращих онлайн-магістерських програм медсестер
 • US News and World Report - 7 місце в рейтингу найкращих онлайн-магістерських програм із кримінального правосуддя для ветеранів
 • US News and World Report - 12 місце в рейтингу кращих онлайн-магістерських програм з комп'ютерних інформаційних технологій
 • US News and World Report - 11 місце в рейтингу найкращих магістерських програм у галузі кримінального правосуддя
 • US News and World Report - 21 місце в рейтингу найкращих магістерських онлайн-програм для бізнесу

Додаткові новини США та світові рейтинги

 • 46 місце в рейтингу найкращих онлайн-магістрів освітніх програм
 • 50-е місце в рейтингу найкращих онлайн-магістерських програм інженерії
 • 51 місце в рейтингу найкращих онлайн-програм MBA
 • 75 місце в рейтингу найкращих онлайн-бакалаврських програм

Інші визнання

 • Онлайн-коледж № 1 в Огайо – Study.com
 • 2-е місце в рейтингу найкращих онлайн-магістрів з інформатики охорони здоров’я
 • 11-й найкращий онлайн MHA за ціною за довідником онлайн-шкіл
 • 2 місце в 25 найкращих онлайн-магістрах з оподаткування на intelligent.com
 • 3 місце в рейтингу найкращих онлайн-ступенів респіраторної терапії на collegechoice.net
 • 11-е місце в найкращому ступені магістра з кримінального правосуддя в школах Best Value
 • 26 місце в рейтингу найкращих онлайн-програм MBA на poetsandquants.com
 • 30-е місце в категорії «Кращий заочний онлайн-магістр управління охороною здоров’я (MHA)». Intelligent.com

Вміст/інформація про програму витягується з UofC

Особливості кампусу

Різниця UC Online

Завдяки University of Cincinnati Online ми надаємо вам найвищий рівень зручності, ресурси та інструменти для досягнення ваших професійних цілей. Усі наші програми ведуть національно визнані викладачі та пропонують вам ту саму спільноту, що й традиційний досвід у класі. З опціями повної та неповної зайнятості ви можете отримати ступінь за своїм графіком. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про відмінності UC Online.

Програмний досвід

Незалежно від того, чи йдете ви до UC Online, щоб отримати ступінь бакалавра чи магістра, у вас будуть курси, розроблені спеціально для онлайн-студентів і викладачів, які люблять викладати. Ви матимете обох наукових радників разом із координатором успіху студентів, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від кожного семестру. Вони допоможуть вам вибрати курси, зрозуміти інструменти онлайн-навчання та знайти всі ключові ресурси. Ми хочемо переконатися, що вам подобається бути UC Bearcat так само, як і нам!

Інтернет-ресурси для студентів

Студенти, зараховані на University of Cincinnati Online мають доступ до багатьох різних типів ресурсів. Ви можете знайти все, від ресурсів бібліотеки до технічних вимог і як отримати технічну підтримку. Не впевнені в онлайн-навчанні? Ми перерахували кілька ключів до успіху. Наша мета проста: зробити вам легким, щоб стати випускником Університету Цинциннаті.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Cincinnati

   West Daniels Street,57, 45219, Cincinnati

  • Cincinnati

   57 W Daniels St, Cincinnati, OH 45219, United States, 45219, Cincinnati

   Запитання