University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

Особливості кампусу

У UC студенти можуть визначити свій успіх завдяки сотням організацій, службам підтримки, академічному досвіду та заходам. Підвищте свій ступінь. Відкрийте свої цінності. Розвивайте дружбу. Повністю реалізуйте свій потенціал.

Попередній перегляд, екскурсія та огляд коледжу крупним планом

Немає нічого кращого, як бути тут, щоб побачити, чому Цинциннаті названо одним із найкрасивіших кампусів світу. Від захоплюючої фірмової архітектури до зручних для пішоходів місць для зборів – наш відзначений нагородами дім створений, щоб надихати. Ми не можемо дочекатися, щоб показати вам! Попередній огляд вступу, екскурсія та крупний план коледжу включатимуть:

 • 30-хвилинний огляд прийому, включаючи інструкції щодо застосування
 • 1-годинна пішохідна екскурсія кампусом під керівництвом поточного студента Цинциннаті
 • Додаткова академічна сесія за інтересами з коледжем за вибором

З понеділка по п’ятницю о 9:00 ранку та 11:00 ранку проводяться сеанси попереднього перегляду, екскурсії та огляду коледжу. Заняття о 13:00 проводяться по понеділках і п'ятницях.

Попередня реєстрація обов'язкова. Ми не зможемо приймати прохідних відвідувачів і гостей.

Відкритий будинок

Наш найнадійніший варіант відвідування для студентів та їхніх родин. День відкритих дверей дозволяє вам організувати свій власний день, щоб відчути Цинциннаті як Bearcat! Ви можете зареєструватися на дві сесії Академічного коледжу, дізнатися про різноманітні кафедри в кампусі та побачити життя кампусу через гуртожиток, обід у кампусі та екскурсію нашим національно визнаним кампусом у верхній частині міста!

Параметри віртуального відвідування

Досліджуйте університет Цинциннаті, не виходячи з дому! Ніщо не зрівняється з особистою екскурсією по нашому прекрасному кампусу, але наше захоплююче враження від візиту є наступним найкращим!

Приєднайтеся до представників приймальної комісії для відвідування віртуального університетського містечка або зареєструйтеся на огляд коледжу, щоб почути думку академічного коледжу, який вас найбільше цікавить. Не забудьте перевірити нашу віртуальну 360-градусну екскурсію кампусом!

Відвідайте UC Blue Ash або UC Clermont

Університет Цинциннаті має два регіональних кампуси, коледж Каліфорнійського університету в Блу Еш і коледж Каліфорнійського університету в Клермонті.

Коледж UC Blue Ash (UCBA) — наша найрізноманітніша спільнота, де навчається понад 4200 студентів Каліфорнійського університету та кампус, схожий на парк. Ви знайдете своє місце для процвітання з меншими розмірами класів і понад 50 ступенями та сертифікатами, включаючи виняткові програми з гігієни зубів і ветеринарних технологій. Якщо ви хочете відчути досвід життя в центрі міста, не переживайте. Просто сядьте на один із наших безкоштовних маршруток.

Коледж Каліфорнійського університету в Клермонті (UCC) — це наш найменший кампус, у якому навчається трохи більше 3000 студентів Каліфорнійського університету, які навчаються та розвиваються в спокійній лісистій місцевості в сільській місцевості округу Клермонт. З більш ніж 50 унікальними програмами навчання, включно з Програмою професійних пілотів авіаційної техніки, єдиним авіаційним дипломом у Великому Цинциннаті, UC Clermont пропонує всі переваги освіти UC, спеціально розробленої для вас.

  Прийом

  Дізнайтеся, як Університет Цинциннаті робить ваш досвід навчання в коледжі неперевершеним.

  Наш прекрасний міський кампус є домом для видатних академічних програм, викладачів світового рівня та успішних кооперативних партнерств по всьому світу.

  В Університеті Цинциннаті студенти приходять до нас із бажанням досягти успіху, ми просто даємо їм інструменти для досягнення успіху. Дізнайтеся, що означає бути Bearcat.

  Бакалаврський прийом

  Ми прагнемо до вашого успіху в Університеті Цинциннаті. Ми пропонуємо понад 300 спеціальностей, спеціально розроблених для того, щоб ваш досвід як Bearcat залишався з вами ще довго після закінчення навчання. Дізнайтеся більше про процес вступу та почніть свою заявку вже сьогодні, дотримуючись наведеного нижче шляху, який найкраще описує вас.

  • Бакалаврат
  • Міжнародні студенти
  • Музичний коледж-консерваторія (CCM)

  Інформація для...

  • Батьки та сім'ї
  • Консультанти з орієнтації середніх шкіл

  Випускник прийомів

  Університет Цинциннаті пропонує понад 350 програм вищої освіти та програм отримання дипломів. Шукайте наші програми для випускників або запитайте більше інформації про програму, яка вас цікавить.

  • Чому Цинциннаті
  • Прийом міжнародних аспірантів
  • Події та можливості професійного розвитку

  Стипендії та фінансування

  В Університеті Цинциннаті немає окремої заявки на стипендію на основі заслуг. Ви будете перевірені на ці нагороди на основі облікових даних і матеріалів, які ви подаєте разом із своєю онлайн-заявкою. Якщо для перевірки потрібна будь-яка додаткова інформація, Університет Цинциннаті та відповідна команда перевірки стипендій повідомить вас і надасть додаткові відомості.

  Стипендіальна програма Цинциннатус

  Наріжна стипендіальна програма для Університету Цинциннаті, Цинциннатус, надає понад 22 мільйони доларів у вигляді поновлюваних стипендій найталановитішим і найперспективнішим студентам-першокурсникам усіх навчальних дисциплін.

  Щоб отримати цю нагороду, першокурсники повинні подати заповнену заяву та необхідні супровідні матеріали до 1 грудня останнього курсу.

  Стипендіальна програма Дарвіна Т. Тернера

  Стипендіальна програма Дарвіна Т. Тернера була заснована в 1976 році на честь афроамериканського студента, який у віці 16 років став наймолодшим випускником університету Цинциннаті. Управління етнічних програм і послуг пропонує цю стипендіальну програму для сприяння академічній досконалості, сприяння розмаїттю та надання лідерських можливостей для нових студентів.

  Щоб отримати цю нагороду, першокурсники повинні подати заповнену заяву та необхідні супровідні матеріали до 1 грудня останнього курсу та відповідати додатковим кваліфікаційним критеріям.

  Спадщина випускників і мережеві стипендії

  Стипендії випускників Університету Цинциннаті присуджуються відповідним студентам, які є прямими нащадками (дітьми або онуками) випускників Університету Цинциннаті, які є відданими донорами Bearcat або Вільяма Говарда Тафта (колишні члени підтримки та довічні члени), а також студенти регіональних учасників UCAA зони мережі випускників. Усі стипендії присуджуються на основі академічних досягнень, продемонстрованих послуг і лідерства.

  Щоб отримати цю нагороду, першокурсники повинні подати заповнену заяву та необхідні супровідні матеріали до 1 грудня останнього курсу.

  Національна премія за сприяння розвитку

  Визнаючи академічні заслуги студентів, які приїжджають до Університету Цинциннаті з обраних цільових географічних регіонів, ми можемо щорічно надавати стипендії.

  Щоб отримати цю нагороду, першокурсники повинні подати заповнену заяву та необхідні супровідні матеріали до 1 грудня останнього курсу. Крім того, заявники повинні бути резидентами або закінчити середню школу в Каліфорнії, Коннектикуті, Окрузі Колумбія, Джорджії, Іллінойсі, Меріленді, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Пенсільванії, Техасі, Вірджинії або Вісконсіні

  Глобальна стипендія Університету Цинциннаті (лише для іноземних студентів)

  Глобальна стипендія Університету Цинциннаті призначена виключно для міжнародних абітурієнтів. Нагороди коливаються від 1000 до 15 000 доларів на рік і можуть бути продовжені на чотири академічні роки.

  Усі заявники розглядаються для отримання цієї стипендії, однак суми премії для найкращих заявників базуються на різних пріоритетних термінах.

  Передача студентських стипендій

  Університет Цинциннаті може запропонувати колишнім студентам місцевих коледжів кілька стипендій, які можна продовжити на чотири академічні семестри (два навчальні роки).

  Щоб отримати стипендію, студенти місцевих коледжів повинні подати заяву на вступ і інформацію про виписку до 1 липня.

  Спершу виберіть Огайо

  Штат Огайо присудив спеціалізовані стипендії інноваційним академічним програмам STEMM (Science, Technology, Engineering, Mathematics, and Medicine). Кілька пропозицій викладачів Університету Цинциннаті було відібрано для надання фінансування стипендій і програмних пільг для найму та утримання студентів STEMM в Огайо.

  Щоб бути розглянутими для отримання цих нагород у галузі інженерії, природничих наук, суміжної охорони здоров’я, математики з акцентом на актуарних науках, медичних науках або сестринській справі, першокурсники повинні подати заповнену заяву на вступ та необхідні супровідні матеріали до 1 грудня свого старшого курсу. рік. Обмежені нагороди визначатимуться коледжами цих навчальних дисциплін.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Cincinnati

   Woodside Drive, 2906, 45221, Cincinnati

  • Cincinnati

   Woodside Drive, 2906, 45221, Cincinnati

  Запитання