University of Central Arkansas

University of Central Arkansas

University of Central Arkansas

Введення

У Коледжі мистецтв, гуманітарних та соціальних наук ми посилюємо це, наголошуючи на різноманітній та глобальній навчальній програмі та навчальних заходах у реальному світі, таких як: художні виставки, досвід навчання за кордоном, виступи в прямому ефірі, стажування, дослідницькі проекти перед студентами, майстер-класи творчого письма , кінофестивалі, курси сервісного навчання та багато іншого.

Якщо студенти хочуть розвивати свою освіту тут, ми пропонуємо аспірантуру з креативного письма, англійської мови, кіно, історії, музики та іспанської мови. Наш факультет готовий та готовий допомогти вам у прийнятті цих рішень та надати вам інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення щодо вашого курсу навчання.

Коледж мистецтв, гуманітарних та соціальних наук прагне до глобального навчання та практичного академічного досвіду, до позитивних змін у суспільстві та досконалості освітніх підприємств. Приєднуйтесь до нас у здобутті цінної та різноманітної освіти.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Conway

    Donaghey Avenue,201, 72035, Conway

    Запитання