© Eva Dang
University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership

University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership

University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership

Введення

Чому Кембридж?

Постійне навчання - це все про вас. Наша мета - донести до вас розум та ідеї Кембриджу, запропонувати вам досвід навчання, який хвилює, надихає та мотивує.

Ви можете приїхати на день або влітку, і дізнатися більше про предмет, який вас цікавить, або ви можете записатись на програму неповного робочого дня, яка буде кидати вам виклик, щоб висунути свої межі в нові області.

Наші репетитори - це фахівці у своїх галузях, які розуміють потреби дорослих та неповних занять. Вони вміють реалізовувати навчання, і ви виявите, що навчаєтесь, зростаєте та досягаєте більше, ніж очікуєте.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати Вас продовжувати свою освіту з одним з найбільших в світі університетів.

Young people in conversation

Професійний розвиток

Підсилюйте свої професійні навички та перспективи кар’єри за допомогою курсу професійного розвитку, який ведуть експерти галузі.

Вибирайте широкий спектр предметних областей, включаючи коучинг, міжнародний розвиток, лідерство, право, медицину та психологію.

Наші курси були розроблені з керівництвом та експертними знаннями від професійних органів та організацій та за участю кафедр та науковців Кембриджського університету.

Особисте збагачення

Постійне навчання в Кембриджі пропонує яскравий та різноманітний набір предметів та курсів для особистого збагачення, а також професійного розвитку.

Ми пропонуємо короткі некредитні курси, житлові та літні програми та заочні програми, що отримують нагороди, починаючи від сертифікатів бакалаврату і закінчуючи заочним ступенем магістра.

Курси проводяться цілий рік. Багато хто викладають у нашому головному кампусі, Медінглі Холл; хоча ми також пропонуємо деякі курси в центральному Кембриджі та в Інтернеті. Наш гнучкий підхід до навчання робить Кембриджський університет доступним для всіх.

Розташування

  • Madingley

    Institute of Continuing Education Madingley Hall, CB23 8AQ, Madingley

    Запитання