University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

Введення

З моменту свого заснування в 1962 році Інженерний коледж UC Davis закінчив понад 29 000 студентів техніки та інформатики, які навчаються за дисциплінами, починаючи від біотехнологій і досліджуючи космос.

Протягом своєї історії Інженерний коледж UC Davis вносив позитивні зміни у світ завдяки соціально відповідальній техніці. Сьогодні ми з гордістю готуємо понад 4600 студентів та майже 1200 аспірантів, щоб стати наступним поколінням інженерних лідерів та підприємців.

Пов’язуючи людей та технології, ми вирішуємо найактуальніші проблеми у світі

і створити наступне покоління інженерних лідерів та підприємців. Наші викладачі, студенти, співробітники та партнери співпрацюють задля створення кращого завтрашнього дня та позитивних змін у світі. Це у всьому, що ми робимо.

Розробка кращого світу вимагає рішень іншого калібру, вимагаючи інновацій у різних дисциплінах, використовуючи дизайнерський підхід. Починаючи з енергетики, клімату та транспорту, закінчуючи біомедициною, сільськогосподарськими технологіями та освоєнням космосу, ми прагнемо забезпечити стабільний, здоровий та стійкий світ у межах досяжності.

Розташування

  • Davis

    Bioletti Way,2063, 95616, Davis

    Запитання