MasterPhDLawBachelorMBAHealthcareCoursesОнлайн навчання
Keystone logo
University of Bucharest Магістр політичних наук - порівняльна політика
University of Bucharest

Магістр політичних наук - порівняльна політика

Bucharest, Румунія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Кінцевий термін подання заявки

Sep 2024

Вимагайте плату за навчання

На кампусі

Введення

Курси, що пропонуються в рамках програми Master of Arts in Political Science - Comparative Politics (MCP), повністю вивчаються та вивчаються англійською мовою.

Короткий опис

Дворічна магістерська програма порівняльної політики, яка викладається англійською мовою на факультеті політичних наук University of Bucharest є однією з небагатьох подібних у Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. Програма надає учням інтелектуально стимулюючий аналіз ключових питань регіональної та європейської політики, таких як зміна динаміки державної влади, розміри зміни режиму та виклик державам етнонаціоналізму та політичних радикалізму. Програма є на шляху, щоб стати елітними програмами випускників University of Bucharest точки зору інтернаціоналізації та академічних обмінів ЄС. Широкий діапазон академічних та інституційних партнерств забезпечує підвищення професійних навичок для майбутніх студентів.

Цілі М. А.

Наша навчальна програма підкреслює як теоретичні, так і емпіричні аспекти, пов'язані з сучасною та сучасною еволюцією політики та суспільства в регіоні. Програма є методологічно еклектичною, але суворою, з акцентом на історичні та політичні науки підходи. Програма пропонує курси в галузі демократизації, націоналізму та етнічності, політичних еліт та інституцій, конституціоналізму. Ці процеси аналізуються як вбудовані в їх специфічні та контексти, що залежать від регіону та країни. Програма шукає складні аналітичні відповіді на такі основні політичні питання: "Чому деякі країни є демократичними, а інші - не"? "чому деякі країни розірвані етнічними конфліктами?" "чи мають значення конституції?" "який вплив глобального капіталізму на державний суверенітет?" У той же час порівняльна перспектива глибоко вбудована як у навчальні плани, так і в загальний напрям програми.

Переваги для іноземних студентів

Магістерська програма призначена для студентів з ступенем бакалавра (180 ECTS) з політичних наук, історії, соціології, права, економіки, філософії та філології, що надходять з Румунії, Центральної та Південно-Східної Європи, країн ЄС та країн, що не є членами ЄС. Студенти, багато хто з них міжнародні та обмінні, беруть участь у невеликих випускних семінарах і, таким чином, користуються безпосереднім керівництвом професорського органу. Співвідношення викладачів / студентів (поточно приблизно 1: 3) відповідає найвибагливішим стандартам вищої освіти. Курси будуть вчити академіки з твердими повноваженнями у своїй відповідній сфері експертизи; всі члени викладачів мали великий вплив на міжнародний академічний світ. За допомогою цієї магістерської програми випускники будуть добре підготовлені до різноманітних можливостей працевлаштування, що потребують поглибленого вивчення політичних, економічних та соціальних питань, що стоять на карті в країнах Центральної та Східної Європи. Магістерська програма готує студентів до кар'єри в наукових кругах, підприємствах, громадських організаціях, думках, неурядових організаціях, фондах, медіа, інституціях ЄС та міжнародних організаціях. Більшість наших випускників мали успіх у досягненні успішної кар'єри в широкому діапазоні державних і приватних установ, у Румунії та за кордоном.

Основні курси та предмети дослідження

Курси зосереджені на історичних коріннях політичних процесів, вивчають, як можна створювати, вирішувати та підтримувати демократичні інститути та практики, визнавати і впоратися з особливостями цього регіону, вивчаючи їх у широкій порівняльній перспективі.

  • Політика Центральної та Східної Європи (Стелян Танасе / Чоєвану Міхай)
  • Демократичні переходи (Петреску Крістіна)
  • Націоналізм і громадянство. Теоретичні та порівняльні перспективи (Віктор Ристаску)
  • Європейські фашизми, 1919-1945 рр. (Міхай Човоану)
  • Порівняльна етнополітика (Петреску Крістіна Петреску)
  • Сучасна політична думка у Східній Європі (Віктор Ристаску)
  • Порівняльний посткомунізм (Драгош Петреску)
  • Геноцид XX століття (Міхай Чіоеану)
  • Електоральна поведінка в країнах Центральної та Східної Європи (Габріель Себе)
  • Політичне представництво меншин у Центральній та Східній Європі (Oana Suciu)
  • Політичний радикалізм та масова демократія (Каміль Павру)
  • Політичні моралі у Південно-Східній Європі (Драгош Петреску)
  • Європейський конституціоналізм (Богдан Янцю)
  • Порівняльний підхід до політичних еліт (Олександра Янку)
  • Революція та зміна режиму в Східній Європі в XIX і XX століттях (Сільвія Мартон)
  • Соціальні рухи в Центральній та Східній Європі (Клаудю Туфіш)

Навчальний план

Про Школу

Запитання