University of Bucharest

University of Bucharest

University of Bucharest

Введення

Про нас

University of Bucharest пропонує кілька навчальних програм на всіх рівнях та засобах вищої освіти: 93 програми бакалаврів, 208 магістерських програм та 21 докторська програма. Всі вони акредитовані або авторизовані. University of Bucharest також проводить магістерську програму TIFFIN EMBA.

Дипломи, видані University of Bucharest , визнані в більшості країн світу. У University of Bucharest існують навчальні програми, організовані у співпраці з іншими престижними університетами за кордоном. Випускники цих програм можуть отримувати дипломи як University of Bucharest і від університетів-партнерів.

University of Bucharest - один з найважливіших науково-дослідних центрів по всій країні. У межах університету існує понад 50 науково-дослідних інститутів, відділів та центрів, більшість з яких співпрацюють з аналогічними науковими центрами за кордоном.

Протягом останніх років наша установа зуміла постійно посісти перше місце в національних конкурсах на дослідження фондів. Деякі організації, що займаються дослідженнями, призначені як статус передового досвіду на європейському рівні. Університет має власний науково-дослідний штаб у Сінаї, Брейлі, Оршові та інших пілотних дочірніх компаніях у інших місцях країни.

University of Bucharest є частиною надійної мережі міжнародної співпраці - 300 університетів у 52 країнах підписали 300 двосторонніх угод про співробітництво. Щорічно University of Bucharest налічується понад 1000 студентів, які виконують різноманітні заходи з розвитку або вдосконалення в рамках великої кількості навчальних програм у університетах Західної Європи, Сполучених Штатів, Канади, Японії тощо.

University of Bucharest був і залишається рушієм важливих реформаційних заходів для розвитку вищої освіти, які також перейшли в інші університети по всій країні або які стали підставою для розробки декількох законів та національних правила

У 2000 році University of Bucharest отримав диплом з досконалості, запропонований міністром національної освіти.

У 2011 році University of Bucharest був класифікований міністром освіти, досліджень, молоді та спорту як перший передовий науково-освітній університет.

У 2014 році University of Bucharest святкував 150 років з моменту його відкриття.

В даний час University of Bucharest має майже 32 000 студентів та понад 1300 професорів.

Розташування

  • Bucharest

    Mihail Kogalniceanu Blvd. no. 36-46, sector 5, 060024, Bucharest

Запитання