University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Введення

Вміння працювати з знаннями

У University of Bradford ви отримаєте вигоду - і станете частиною - викладання та дослідження, які використовують технології на благо суспільства.

Ви дізнаєтесь у академічних та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх секторів на закладах світового рівня. Ми інвестували мільйони фунтів стерлінгів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія фіксації руху та нові навчальні заклади Школи управління.

За час перебування з нами ви можете стати найкращою версією себе. Університет - це місце, де ви можете розширити свій розум і знайти друзів на все життя; де можна рости, вчитися, отримувати досвід. Де ви можете належати і де ми підтримуємо вас на кожному кроці.

Курси

Ми пропонуємо понад 100 програм бакалаврату та понад 200 курсів для аспірантів, досліджень та курсів професійної підготовки. Вони поставляються на чотири факультети:

 • Наук про життя
 • Дослідження здоров'я
 • Менеджмент, право та суспільні науки
 • Інженерія та інформатика

Багато з наших курсів розроблені за допомогою експертів та партнерів галузі, а деякі мають професійну, статутну чи регуляторну установу, акредитацію чи схвалення, що означає, що ви розвинете навички, які високо цінуються роботодавцями.

129527_engineering-student.jpg

Ви дізнаєтесь у наукових та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх галузей. Ви навчатиметесь у приміщеннях світового класу-ми інвестували мільйони фунтів стерлінгів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія фіксації руху та Digital Health Enterprise Zone.

Наш кампус

У City Campus ви знайдете все необхідне, будь то навчання, відпочинок чи спілкування. Тут панує така атмосфера спільноти, якої ви не зустрінете більше ніде. Це дружнє, гостинне місце, де відбуваються чудові події.

Міський кампус є центром студентської діяльності. Тут знаходиться Студентський центр-база для University of Bradford Студентської спілки та цілодобова бібліотека. Унікальний тренажерний зал пропонує нещодавно оновлені спортивні споруди, а наше студентське селище The Green розташоване в самому центрі кампусу.

Незвично для кампусу в центрі міста, ми також маємо багато зелених насаджень. У теплі місяці вам не доведеться шукати де -небудь тихого на свіжому повітрі для навчання, відпочинку або занять спортом.

129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Університет року соціальної інклюзії

University of Bradford - один з найрізноманітніших університетів Великобританії. Посібник Times Good University 2020 назвав нас Університетом року соціальної інклюзії "на знак нашої відданості успіху людей незалежно від їхнього походження, особистості, переконань та викликів.

129529_bradford-університет-року-для-соціального включення-2020.jpg

Ми бачимо людей та їх потенціал, наполегливо працюємо над усуненням бар’єрів для їхнього успіху та гарантуємо нашим учням розуміння того, що вони здатні рухатися вперед і робити позитивні зміни для нашого майбутнього завдяки своєму досвіду та освіті.

Дослідження

University of Bradford має понад 50 -річний досвід досліджень і входить до топ -50 Великобританії (REF 2014) за якість досліджень. Три чверті наших досліджень класифікуються як як провідні у світі, так і на міжнародному рівні.

Ми пропонуємо різноманітні можливості для аспірантури на чотирьох факультетах.

Особливості кампусу

У City Campus ви знайдете все, що вам потрібно, незалежно від того, навчаєтесь ви, відпочиваєте чи спілкуєтеся. Тут панує така атмосфера спільноти, якої ви не знайдете більше ніде. Це дружнє, гостинне місце, де відбуваються великі речі.

City Campus є осередком студентської діяльності. Тут розташовано Student Central – базу Студентської спілки University of Bradford і цілодобову бібліотеку. Тренажерний зал Unique пропонує нещодавно оновлені спортивні споруди, а наше студентське поселення The Green розташоване прямо в центрі кампусу.

У нас також є багато зелених насаджень, що незвично для кампусу в центрі міста. У теплу пору року вам не складе труднощів знайти тихе місце на свіжому повітрі для навчання, відпочинку чи занять спортом.

  Рейтинги

  Університет року соціальної інклюзії

  University of Bradford є одним із найрізноманітніших університетів Великобританії. Times Good University Guide 2020 назвав нас «Університетом року соціальної інтеграції» на знак визнання нашої відданості успіху людей незалежно від їхнього походження, походження, переконань і проблем.

  Розташування

  Розташування
  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  Запитання