University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Введення

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah вперше був створений у 2008 році та отримав ліцензію уряду Рас Аль Хайма. Ми пропонуємо бакалаврські та післядипломні програми з кількох дисциплін.

Академічний центр спеціалізується в таких областях, як; Бухгалтерський облік, цивільне будівництво, машинобудування, електротехніка та електроніка, управління бізнесом, право, психологія та обчислювальна техніка. Студенти з різними освітніми освітами та рівнями можуть приєднатися до Академічного центру Університету Болтона, щоб отримати ступінь бакалавра та аспіранта. Академічний центр розташований у спеціально побудованому приміщенні, що є лише частиною нашого прагнення запропонувати найкращий досвід для студентів. Усі академічні програми розміщені разом у цьому кампусі разом із основними програмами, які ми пропонуємо як схвалений шлях вступу до програм Університету Болтона.

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah , є першою установою, яка шукає та отримує ліцензію на діяльність від RAK EZ, яка має нещодавно встановлений режим ліцензування, включаючи комплексний процес забезпечення якості, який тепер повинні працювати всі академічні установи в Еміраті. дотримуватись. WINC, з гордістю, був першою установою, яка отримала цю ліцензію.

Академічний центр працює на території площею 42 000 квадратних футів, де розміщені аудиторії, лекційні аудиторії, офісні приміщення, бібліотека та інженерні та обчислювальні лабораторії. Крім того, наші студенти мають доступ до різноманітних навчальних та позашкільних закладів у кампусі завдяки давно створеній та активній Студентській раді. Також доступні студентські резиденції, які пропонують якісне проживання та послуги за розумною ціною прямо на місці.

Західний міжнародний коледж (WINC) працює за ліцензією на торгівлю Western International Corporation, яка є нещодавно названим постачальником академічної інфраструктури Університету Болтона та його академічного центру в Рас-ель-Хаймі. Західний міжнародний коледж, Західна міжнародна корпорація та Університет Болтона, а також Академічний центр – Рас-ель-Хайма є частиною одного навчального закладу, що працює в Рас-ель-Хайма з 2008 року.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg

Університет Болтона, Академічний центр - Рас Аль Хайма пропонує наступні програми:

Бакалаврські програми

 • BEng (Hons) в машинобудуванні
 • BEng (Hons) у будівництві
 • Бакалавр англійської мови (з відзнакою) з поглибленим рівнем у галузі електротехніки та електронної інженерії
 • Бакалавр (з відзнакою) в галузі управління бізнесом
 • BA (Hons) в бухгалтерії
 • Бакалавр (Hons) в області обчислювальної техніки
 • Бакалавр (з відзнакою) у галузі права
 • Бакалавр (відзнаки) в психології

Післядипломні програми

 • Магістр ділового адміністрування (виконавчий – для кандидатів із акредитованим ступенем бакалавра та 3+ роками досвіду роботи на керівному рівні)
 • MBA Top Up (для кандидатів, які мають аспірантуру, але не MBA)
 • Магістра в галузі інформаційних технологій
 • Магістр управління проектами будівництва

Чому Університет Болтона, Академічний центр RAK?

Доступне плата за навчання

Академічний центр Університету Болтона пропонує програми за субсидованою платою за навчання, яка становить половину плати за навчання в головному кампусі Сполученого Королівства, щоб надати як місцевим, так і іноземним студентам можливість отримати найкращу британську освіту в ОАЕ.

Справжня та акредитована британська ступінь

Академічний центр Університету Болтона в RAK пропонує акредитовані британські дипломи з відзнакою Університету Болтона, Великобританія. Це ті самі ступені, які пропонуються студентам, які навчаються в основному кампусі Великобританії, у стенограмі як місце навчання вказано RAK.

Кампус

На об'єкті площею 42 000 кв.м розміщені аудиторії, аудиторії, офісні приміщення, бібліотека та лабораторії інженерно-обчислювальної техніки. Крім того, студенти також мають доступ до спеціально створеного гімнастичного та фітнес-центру, де є обладнання для занять аеробікою та важкою атлетикою, а до спортивних споруд на відкритому повітрі є баскетбольні майданчики, тенісні газони, футбольне поле та волейбольні майданчики. Також доступні студентські резиденції, які пропонують якісне проживання та послуги окремо для дівчаток та хлопчиків із цілодобовою охороною у кампусі.

Варіанти трансферу в туристичні маршрути Великобританії

Усі студенти, які навчаються в університетському академічному центрі, мають можливість переїхати до головного кампусу Великобританії. Студенти також можуть відвідувати батьківський кампус під час навчальної поїздки, яка відбувається регулярно.

Студентське приміщення

У кампусі є окремий сучасний гуртожиток для дівчат і хлопців із цілодобовою охороною.

Стипендії академічних заслуг

Університетський академічний центр щорічно пропонує стипендії за академічні заслуги на суму 1 мільйон дирхамів ОАЕ. Ці стипендії присуджуються на основі академічної успішності студента у відповідній країні та в університетському центрі RAK.

Можливості стажування та працевлаштування

Університетський центр був пов'язаний з більш ніж 200 компаніями в ОАЕ. Студентам рекомендується проходити стажування протягом літнього семестру, і є доступна допомога з легкістю для забезпечення випускних занять.

Обробка віз

Усі студенти, які навчаються в Академічному центрі університету, спонсоруються Університетом, і оформлення віз є дуже надійним і швидким.

Понад 90% наших студентів знаходять оплачувану роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання, а кампус добре обслуговується завдяки розгалуженим зв’язкам із більш ніж 200 компаніями, які надають нашим студентам можливість стажування та працевлаштування.

Розташування

 • Ras Al-Khaimah

  Al Hudaiba – Burairat P.O.Box: 16038, , Ras Al-Khaimah

Запитання