© © Università di Bologna
University of Bologna

University of Bologna

University of Bologna

Прийом

Бакалавр та магістратура: як підготуватися до вступу

Дізнайтеся більше про кроки, які вам потрібно зробити, щоб зареєструватися, і про можливості фінансової допомоги, які пропонує University of Bologna .

Процедури вступу та вимоги можуть відрізнятися від програми до програми. Знайдіть детальну інформацію на веб-сайті кожної програми у вкладці «Вступ» .

Дізнатися більше

Введення

Alma Mater Studiorum - Університет Болоньї, найстаріший університет західного світу, відкриває шлях до інновацій завдяки все більш багатому каталогу програм, передовим дослідженням, постійній і дедалі ширшій міжнародній перспективі та сильній третій місії.

З моменту заснування в 1088 році Alma Mater Studiorum була зосереджена на студентах, приймаючи видатних діячів з наукових і мистецьких спільнот. Маючи п’ять кампусів (Болонья, Чезена, Форлі, Равенна, Ріміні) і філію в Буенос-Айресі, він пропонує диверсифікований каталог курсів, який адаптований до потреб сучасного суспільства: понад 200 програм серед 32 факультетів і 5 школи. Його спільнота, що налічує понад 90 000 студентів, робить University of Bologna одним із найбільших університетів Італії , займаючи перше місце в Італії за кількістю студентів, які навчаються за програмами обміну за кордоном, і входить до 5 найкращих університетів Європи за кількістю студентів по обміну. . Крім того, University of Bologna входить до 5-ти кращих італійських університетів у основних міжнародних рейтингах (Shanghai, Times Higher Education, GreenMetric ).

University of Bologna глибоко відданий сталому розвитку та активно сприяє досягненню 17 цілей сталого розвитку Порядку денного ООН на період до 2030 року. Як комплексний дослідницький університет, University of Bologna інвестує в міждисциплінарний міжкультурний підхід до досліджень і навчання. У європейському ландшафті дослідницької та академічної співпраці University of Bologna , безперечно, є одним з найактивніших закладів. Дійсно, він сформував і підтримує альянси з галузями промисловості, а також державними/приватними організаціями, а також представляє важливий центр для міжнародних мереж із його жвавими зв’язками з Америкою, Африкою, Азією та Австралією, які доповнюють його великі мережі в Європі. Фактично, це один із засновників престижного альянсу Una Europa, який прагне побудувати інтегрований університет майбутнього.

Рейтинги

 • Входить до 5 найкращих італійських університетів, №167 у світі – QS World University
 • Найкращий університет Італії – QS World University (рейтинги за предметом)
 • Кращий університет Італії, №161 у світі – Times Higher Education
 • 11-й найбільш стійкий університет у світі – GreenMetric
 • Навчальний значок «Досягнення всебічної інтернаціоналізації» – Міжнародна асоціація університетів (IAU)

Відгуки учнів

Розташування

 • Bologna

  Via Zamboni, 33, 40126, Bologna

 • Cesena

  Piazza Aldo Moro, 90, , Cesena

 • Forli

  Piazzale Sante Solieri,1, 47121, Forli

 • Ravenna

  Ravenna, Італія

 • Rimini

  Rimini, Італія

 • Buenos Aires

  Buenos Aires, Аргентина

  Запитання