Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Введення

Ви хочете змінити ситуацію та допомогти формувати світ, у якому ми живемо? Ви захоплені вирішенням проблем? Чи хотіли б ви співпрацювати з одними з найкращих дослідників у світі, щоб надати рішення для поточних і майбутніх глобальних проблем?

Якщо так, то Бірмінгемський університет може стати для вас правильним вибором для аспірантури. Коледж інженерних та фізичних наук є лідером у передовій освіті, дослідженнях та розробках у різних галузях, таких як інженерія, промисловість, технології, енергетика, охорона здоров’я та багато іншого. Навчання у нас стане не лише наступним кроком на вашому кар’єрному шляху, але й дозволить вам допомогти зробити світ більш розвиненим, стійким і стійким місцем.

Чому варто навчатися в Бірмінгемському університеті?

 • Ми входить до списку 100 найкращих університетів у світі та займаємо 20 кращих рейтингів у кількох таблицях ліг Великобританії
 • 100 найкращих роботодавців-випускників Великобританії назвали нас найбільш цільовим університетом (The Graduate Market у 2021 році
 • 87% наших досліджень мають глобальний вплив (REF 2014)
 • Численні випускники та співробітники UoB були залучені до роботи, відзначеної Нобелівською премією
 • Студентам доступно безліч послуг підтримки працевлаштування. Коледж і наша мережа кар’єр можуть надати вам практичні поради та навички для розвитку кар’єри. Ми також маємо чудові промислові зв’язки з глобальними компаніями, такими як Rolls Royce та Jaguar Land Rover, що дає можливість нашим студентам отримати уявлення та досвід роботи в галузі.
 • Ви можете отримати стипендію Commonwealth вартістю 3000 фунтів стерлінгів або стипендію Global Masters вартістю 10 000 фунтів стерлінгів, якщо розпочнете навчання у вересні 2021 року. Інформація та критерії прийнятності для обох нагород доступні на нашому веб-сайті.

Особливості кампусу

Розташований у традиційному кампусі з «червоної цегли», який часто визнають одним із найкрасивіших у Великобританії, університет має енергійну міжнародну спільноту студентів із понад 150 різних країн. Завдяки поєднанню історичної та сучасної архітектури, зелених відкритих просторів та найсучаснішого навчального приміщення та обладнання, наш кампус Edgbaston є надихаючим середовищем для навчання.

Місто Бірмінгем

Усього за 7 хвилин їзди на поїзді від нашого університетського залізничного вокзалу, що знаходиться на території кампусу, розташований центр центру Бірмінгема, що робить поїздку в будь-яку точку країни легкою. У місті є чим зайнятися яскрава та процвітаюча атмосфера, а також безліч атракціонів і розваг. Незалежно від того, шопінг, спорт, відпочинок у культурі чи експерименти з їжею, тут кожен знайде щось для себе. Насправді наші студенти настільки люблять Бірмінгем, що 48% вирішують залишитися в цьому регіоні після закінчення навчання.

  Розташування

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  Запитання