University of Bialystok

University of Bialystok

University of Bialystok

Введення

128670_student-3500990_1920.jpg

University of Bialystok був створений у 1997 році з філії Варшавського університету після 29 років існування.

Сьогодні UwB є одним з найбільших і найсильніших академічних центрів у Північно-Східній Польщі завдяки своїм науковим стандартам та потенціалу. Університет складається з дев’яти факультетів, у тому числі одного за кордоном у Вільнюсі. Заняття та лекції проводять приблизно 900 академічних викладачів.

В даний час університет навчає приблизно 17 000 студентів у майже 30 галузях навчання. Він пропонує близько 100 різних курсів для аспірантів. Студентський рух процвітає: в університеті працює близько 70 студентських дослідницьких клубів.

К.т.н. ступінь навчання проводиться в межах п’яти підрозділів університету: юридичного факультету, факультету економіки та менеджменту, філологічного факультету, біологічно -хімічного факультету та історико -соціологічного факультету.

СБП має право присвоювати 10 університетських ступенів доктора та 4 докторантури. Унікальна природа та культурне різноманіття регіону, що приваблює наукові дослідження, застосовуються до наукових досліджень, що проводяться в університеті.

Університет співпрацює з вищими навчальними закладами за кордоном у рамках майже 50 угод про наукову співпрацю в рамках програми Lrasse Erasmus, програми Леонардо да Вінчі та Рамкових програм. Завдяки міжвузівському та міжнародному співробітництву студенти Світового банку проходять стажування за кордоном.

Розташування

  • Bialystok

    ul. Świerkowa,20B, 15-328, Bialystok

Запитання