University of Bayreuth

University of Bayreuth

University of Bayreuth

Введення

University of Bayreuth

University of Bayreuth - це динамічний, орієнтований на дослідження університет університету. Створений в 1975 році як один з перших університетів Німеччини з міждисциплінарною засновницькою місією, він зараз вважається піонером інноваційних досліджень та викладання. Маючи потужність своїх основних предметних областей та стратегічно вибраних напрямків, університет пропонує близько 13 500 студентам з Німеччини та закордону ідеальне навчальне середовище, ретельний нагляд та привабливі міжнародні програми навчання, які повністю проводяться англійською мовою.

University of Bayreuth вважається одним з найкращих молодих університетів у світі, про що свідчить його позиція у світовому рейтингу університетів «Таймс Висш освіта» («50 років»). University of Bayreuth має вражаючу міжнародну мережу та реагує на соціальні зміни та процеси за допомогою інновацій, які продовжують встановлювати нові стандарти. З цієї причини міждисциплінарне мислення не обмежується спільною роботою, що проводиться на нашому унікальному зеленому містечку. Це також є ключовим елементом у багатьох наших міждисциплінарних програмах навчання. В даний час близько семи факультетів університету навчаються близько 13 500 студентів, які пропонують сім факультетів.

University of Bayreuth зосереджується на міждисциплінарних дослідженнях і пропонує чудові можливості завдяки сучасним науково-дослідним органам та першокласній дослідницькій інфраструктурі. University of Bayreuth , на щастя, є одним з найпопулярніших німецьких університетів серед зарубіжних дослідників і регулярно входить до лідерів рейтингу Гумбольдта.

Він багато років був міжнародним лідером у галузі африканських досліджень; Байройтська міжнародна вища школа африканських досліджень (BIGSAS) є частиною нашого кластеру досконалості «Африка множинна», що фінансується федеральним урядом Німеччини та урядами штатів. Дослідження високого тиску та високих температур, проведені в Баварському науково -дослідному інституті експериментальної геохімії та геофізики, також завоювали міцну репутацію у всьому світі. Дослідження полімерів в університеті є провідним у рейтингу фінансування, опублікованому Німецьким дослідницьким фондом (DFG). University of Bayreuth має тісну міжнародну мережу стратегічно вибраних університетських партнерств.

Університет пропонує своїм студентам та дослідникам навчальне та дослідницьке середовище з великим простором для творчості, тим самим позиціонуючи себе в зоні напруженості між академічною свободою, науковим прогресом, орієнтацією на практику та соціальною та культурною відповідальністю.

Відкрийте для себе новий будинок далеко від дому. Стань частиною спільноти Байройт. До зустрічі на кампусі або в Інтернеті!

Розташування

  • Bayreuth

    University of Bayreuth 95440 Bayreuth Germany, , Bayreuth

Запитання