University of Basel

University of Basel

University of Basel

Введення

Ласкаво просимо на факультет бізнесу та економіки, ласкаво просимо до WWZ (Wirtschaftswissenschaftliches Zentrum)

Заснований у 1460 році, University of Basel є найстарішим університетом у Швейцарії. Факультет бізнесу та економіки був заснований у 1995 році та є другим наймолодшим із семи факультетів University of Basel . Однак у Базелі економіка викладається вже майже 150 років.

Жага до знань як рушійна сила інновацій

У нас є викладачі з 30 професорів і близько 100 наукових співробітників, які активно займаються дослідженнями та викладанням. Враховуючи свій розмір, факультет охоплює широкий спектр наукових предметних галузей. Наші напрямки: «Гроші та фінанси», «Енергетика та навколишнє середовище» (Центр компетенції SCCER CREST) та «Економічна політика». Крім того, факультет має міжнародно визнані результати досліджень у багатьох інших темах.

Дослідження на актуальні теми

Факультет підтримує високий рівень досліджень і навчання, як з національної, так і міжнародної точки зору. Ми переконані, що відмінне дослідження та його прикладна актуальність для суспільства та політиків не суперечать одне одному. Таким чином, ми активно займаємося як фундаментальними дослідженнями, так і їх політичними наслідками. Наші викладачі публікують публікації у провідних журналах і беруть участь у міжнародних семінарах. Висококваліфіковані запрошені професори викладають спеціальні курси, які ми пропонуємо з глобалізації та інтернаціоналізації економіки, а також у Літній школі права, економіки та державної політики, де студенти мають чудову можливість налагодити міжнародні контакти з відомими університетами. Наша наукова мережа включає різні академічні та неакадемічні співпраці в ряді дисциплін і галузей (наприклад, психологія, медицина, математика та інформатика, BIS, приватний сектор).

Науково-дослідницьке навчання

Факультет бізнесу та економіки прагне інтегрувати галузі бізнесу та економіки, пропонуючи студентам унікальну навчальну програму в Швейцарії. Базуючись на академічному досвіді та в світлі майбутніх кар’єрних можливостей для наших випускників, ми переконані, що це виграшна комбінація.

Як декан факультету бізнесу та економіки в Базелі я хотів би запросити вас зв’язатися з нами. Давайте разом зробимо внесок в інноваційність швейцарських досліджень.

Проф. д-р Рольф Ведер

декан факультету бізнесу та економіки, University of Basel

Розташування

  • Basel

    Petersplatz,1, 4001, Basel

    Запитання