University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Введення

Університет Балтімора місії

Університет Балтімора забезпечує інноваційна освіта в сфері бізнесу, громадські справи, застосовані гуманітарних і природничих наук, а також закон, щоб задовольнити потреби різних верств населення в міських умовах. Громадський університет, Університет Балтімора пропонує відмінні викладання і підтримуючу співтовариство для студентів, аспірантів та професійних студентів в середовищі, що відрізняється наукових досліджень і державної служби. Університет:

  • робить досконалість доступним для традиційних і нетрадиційних студентів, мотивованих професійного розвитку і громадянської самосвідомості;
  • закладає основу для безперервного навчання, особистісного розвитку і соціальної відповідальності;
  • поєднує в собі теорію і практику створення значущих, реальних рішень міських проблем 21-го століття; і
  • є якорем установа, регіональний управитель і інтегральний партнер в культурі, торгівлі та майбутнього розвитку Балтімора і регіону.

Про Балтіморі

Балтимор НЕ прозвали Шарм-Сіті даремно. І хоча існують нескінченні причини того, що це відмінне місце, щоб піти в школу, ось те, що ми думаємо, що п'ять найбільш важливих з них.

1. Ми близько до всього.

Ми близькі до основних магістралей і до кожного виду громадського транспорту, тому пересуватися по місту дуже просто. Або ви можете просто ходити по вулиці, що веде до станції Penn і хміль потяг для швидкої поїздки до Вашингтона, округ Колумбія; Філадельфія; Нью-Йорк; або інші великі напрями східного узбережжя.

2. Так що багато чого треба зробити. Як ви вибираєте?

Туристи зазвичай направляються в внутрішню гавань, Національний акваріум, висококласні магазини і Downtown в закусочних, але як щодо вас? Майже кожен Балтімор район має свої власні унікальні і химерні пам'ятки.

Проведіть день блукаючих навколо бруківкою вулиць 18-го століття Пойнт Фелл. Зразок краба торт на одному з історичних ринків під відкритим небом міста. Спіймати популярної місцевої групи або нову п'єсу в Північній станції мистецтв і розважального району. Давайте хвалитися: Балтімор був названий Фодор як один з 15 кращих Waterfront міст світу.

3. Балтімор це місто ар-арт.

Балтимор має більше, ніж його частка візуальних і виконавських мистецтв. У декількох хвилинах ходьби від УБ, ви знайдете Музей мистецтв Walters в Патрицієві і Артур Моделла Центр виконавських видів мистецтва в ліриці, в Symphony Hall Meyerhoff і Eubie Blake Національного Джазового інституту і культурного центру. кампус UB є також є домом для Artscape, найбільшої нації безкоштовних фестивалю мистецтв.

4. Це Birdland.

Від прилеглої Light Rail зупинки UB, прийшло в 10-ти хвилинах їзди на південь до двох професійних спортивних стадіонів Балтімора. Спіймати гри в бейсбол Балтимор Іволга навесні або насолоджуватися падіння в футбол з Baltimore Ravens.

5. Балтимор університетському містечку.

UB є лише одним з багатьох державних і приватних коледжів та університетів в і навколо столичного Балтіморі. Це "місто коледжу відчуваю" є одним з основних переваг життя в місті. Розберіться з Балтімор Collegetown мережі і дізнатися більше про способи ці кампуси сприяють принади Шарм-Сіті.

Розташування

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

Запитання