Keystone logo
University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine, Cluj-Napoca

University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine, Cluj-Napoca

University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine, Cluj-Napoca

Введення

Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока є спадкоємцем престижної Вищої школи сільського господарства м. Клуж, заснованої 145 років тому, в жовтні 1869 року, під назвою Інститут агрономічних досліджень Клуж- Манастур . У 1906 році Інститут досяг академічного рівня, ставши Академією сільського господарства Клужа.

Місія

Метою університету є сприяння досягненню досконалості у галузі освіти, досліджень та інновацій шляхом первинного академічного початкового та післядипломного навчання, шляхом навчання впродовж усього життя та інтеграції до загальної системи цінностей відповідно до вимог суспільства, заснованого на знаннях .

Організація

Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока складається з факультетів, кафедр, бібліотеки, дослідницьких підрозділів, музеїв, буфетів, адміністративно-технічних служб, установ для практичного навчання, відпочинку, соціальних служб тощо.

Програма та стратегії

Розвиток університету вимагає досягнення певних кількісних та якісних параметрів, щоб забезпечити підвищення результативності та конкурентоспроможності університету як у національній, так і на міжнародній арені.

Засоби

Університет заохочує та підтримує культурне життя та заняття спортом, забезпечуючи різноманітні заходи, щоб студенти та місцева громада могли приємно та організовано виявляти свої вміння та інтереси.

Ботанічний сад та музеї

Розташований на місцевості кампусу USAMV Клуж, Агроботанічний сад укриває понад 1800 видів рослин, якими можуть милуватися відвідувачі. Беручи до уваги той факт, що Сад був створений в 1903 році, неподалік від руїн монастиря XI століття, ймовірно, що деякі з вирощених ними видів збереглися, оскільки ченці мали сад з лікарськими травами та аптеку . На початку площею в півгектара Агроботанічний сад був розширений у 2007 році, досягнувши фактичної площі майже 7 гектарів.

Спочатку оформлені як колекції з академічною освітньою та дослідницькою метою, сьогодні 3 музеї університету призначені для відвідування громадськістю з освітньою, інформаційною та документальною метою.

Видавництво

Наукові результати, визначені колекцією публікацій Університету сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напоки, відображають цілі освітньої та наукової досконалості.

Бібліотека

Бібліотеки представляють місце, де інформація зберігається, систематизується та передається. Крім того, крім своєї функціональної ролі, університетська бібліотека рідко виконує соціальну роль, будучи місцем, де студенти та викладачі обмінюються ідеями та задумують нові проекти.

Відкриті файли

Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока є державним вищим навчальним закладом. Університет функціонує відповідно до чинного законодавства та власного Статуту.

Розташування

 • Bună Ziua

  Calea Mănăștur,3-5, 400372, Bună Ziua

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання