Keystone logo
University College Dublin MAgrSc Agricultural Extension and Innovation
University College Dublin

MAgrSc Agricultural Extension and Innovation

Dublin, Ірландія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9 690 / per year *

На кампусі

* EU fee per year - € 9690; non-EU fee per year - € 27720

Введення

MSc Agricultural Extension and Innovation - це однорічна повна або дворічна заочна програма, яка базується в UCD і орієнтована на задоволення потреб тих, хто зацікавлений у розвитку кар'єри в консультаційних, консалтингових або освітніх послугах у державі приватний чи недержавний сектор.

Ця магістерська програма надасть випускникам навички та знання, щоб краще зрозуміти процеси навчання, які лежать в основі змін і розвитку, і бути ефективними в розбудові потенціалу фермерів для впровадження нових практик і технологій.

Для тих, хто працює в агропродовольчому секторі, також доступна дворічна заочна дистанційна форма навчання за магістерською програмою.

Студенти розвиватимуть компетенції в: аналізі контексту сільськогосподарських змін; проектування та розробка відповідних дорадчих стратегій для підтримки розвитку сільського господарства; як підтримувати навчання та зміну поведінки дорослих, а також дослідницькі та аналітичні навички для виявлення та підтримки вартих інновацій.

Програма підкреслює та цінує групову роботу, вирішення проблем і творче мислення, а також заохочує студентів бути активними, самоспрямованими та рефлексивними учнями. Завдання базуються на практичних прикладах із реального життя, які є складними та непередбачуваними та відображають норми практики консультаційних та освітніх послуг.

Заява про бачення та цінності

Магістр сільськогосподарських дорадників та інновацій (доступний як на неповний, так і на повний робочий день) спрямований на формування компетенцій у сільськогосподарських консультаційних та освітніх послугах і системах, які можуть підтримувати та сприяти зміні навчання та поведінки на рівні ферми, щоб фермерські господарства могли впроваджувати інновації та будувати стійкі засоби до існування в контексті зміни сільськогосподарської політики та ринкових сил. Програма готує випускників сільськогосподарських наук до майбутніх ролей у консультаційних службах, технічних консультаціях та наданні освіти, а також надає можливості для безперервного професійного розвитку (CPD) для сільськогосподарських наук та інших випускників, які вже працюють у сферах передачі знань із фермерами. Програма озброює випускників навичками та знаннями для розробки та впровадження відповідних сільськогосподарських консультаційних та освітніх програм, які задовольняють потреби фермерів та фермерських сімей, які є їхніми клієнтами. Програма підкреслює та цінує групову роботу, вирішення проблем і творче мислення, а також заохочує студентів бути активними, самоспрямованими та рефлексивними учнями. Завдання базуються на практичних прикладах із реального життя, які є складними та непередбачуваними та відображають норми практики консультаційних та освітніх послуг.

Ідеальні студенти

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання