Keystone logo
University College Dublin

University College Dublin

University College Dublin

Введення

Існує так багато причин, чому іноземний студент -магістр захоче навчатися в Ірландії та в University College Dublin (UCD).

Ірландія-ідеальне місце для іноземного студента, який хоче отримати світову освіту в прогресивній, інноваційній країні з перспективними варіантами кар’єри. Він також ідеально підходить для студентів, які цікавляться приголомшливими пейзажами, прекрасними прибережними та гірськими прогулянками, старовинною культурою та архітектурою.

Випускники, які хочуть залишатися надовго після закінчення навчання та продовження кар’єри, будуть раді дізнатися, що вони можуть скористатися дворічною візою для відпустки.

Навчання за кордоном в Ірландії

Ірландія дуже безпечна, доброзичлива та привітна країна. За глобальним індексом миру Ірландія посідає 3 місце у світі та 13 місце за світовим індексом щастя. Відповідно до звіту ОЕСР«Освіта» за 2019 рік, молоді ірландці мають четвертий найвищий рівень освіти у світі.

Bloomberg Innovation Index 2021 поставив Ірландію на 17-е місце серед найбільш інноваційних країн у світі. Ірландія також є домом для п’яти з 10 найкращих компаній Forbes; Apple, Google, Alphabet, Amazon і Samsung.

Чому міжнародний студент -магістр повинен навчатися в UCD?

Заснований у 1854 році, зараз в UCD навчається 38 000 студентів. Приблизно 12 000 є студентами магістратури.

Через шість коледжів UCD пропонує найрізноманітніші можливості випускників Ірландії. Магістерські програми проводяться академічними експертами і пропонують іноземним аспірантам неперевершений вибір на всіх рівнях. Випускні програми UCD визнаються та цінуються науковими закладами та роботодавцями у всьому світі. UCD пропонує докторські програми, викладачів та магістрів, дипломи випускників, сертифікатні програми та дипломи вищого рівня. Викладені програми моделюються для полегшення доступу, безперервного професійного розвитку та навчання протягом усього життя.

Мережа випускників UCD є впливовою, успішною, активною та справді міжнародною. Багато з 300 000 глобальної мережі випускників UCD, які проживають у 184 країнах, займають посади в провідних організаціях по всьому світу. Щойно студент вступає до UCD, він отримує миттєвий доступ до цифрової платформи UCD Alumni Network, де він може зв’язатися з міжнародними випускниками в усьому світі та скористатися їхніми порадами та ідеями.

Мережа кар’єр UCD пропонує студентам нашого магістра кар’єрні послуги світового рівня. Завдяки програмі Jumpstart іноземні студенти починають підготовку ще до прибуття до кампусу. Вони мають доступ до підготовки співбесіди, стажування та зв’язків з випускниками.

Статистика

University College Dublin є найкращим університетом для іноземних студентів в Ірландії з понад 9500 студентами з більш ніж 152 країн, які навчаються в UCD.

Перед вами відкривається багато кар'єрних можливостей, коли ви закінчите UCD. Світовий рейтинг QS займає перше місце в Ірландії щодо працевлаштування випускників. UCD був номером 1 п'ять років поспіль.

  Особливості кампусу

  UCD розташований на 133 гектарах красивого зеленого парку – одного з найбільших міських кампусів у Європі. Студенти живуть і навчаються в сучасних будівлях світового класу, оточених красивими зеленими парками, дикою природою та чудовими спорудами. Відвідайте наш 3D тур по кампусу, щоб відчути це на власні очі!

  Деякі з провідних світових закладів, якими користуються наші студенти, включають Науковий центр UCD O'Brien, Сазерлендську юридичну школу UCD та Бізнес-школу UCD Lochlan Quinn.

  Міжнародне студентське життя в UCD

  В UCD наші студенти отримують унікальний досвід світового класу завдяки участі в клубах, товариствах і спорті, можливостям волонтерства та впливу активних і незалежних стратегій навчання.

  Студенти UCD є найбільш зайнятими в Ірландії з більш ніж 100 клубами та товариствами, де вони можуть досліджувати нові інтереси та дружбу. Цей досвід та середовище нашого кампусу означають, що UCD пропонує неперевершений досвід для студентів, які прагнуть навчатися за кордоном. Нашим студентам подобаються прогулянки по лісах, зони біорізноманіття, луки з польовими квітами, а також чудові спортивні споруди, оздоровчий та фітнес -центр та студентський центр UCD.

   Прийом

   Подача заявки на UCD завжди здійснюється онлайн - ви можете легко та швидко подати заявку на нашому веб-сайті за адресою www.ucd.ie/global/apply

   Є питання? Чому б вам не переглянути нашу сторінку поширених запитань щодо програм, натиснувши кнопку «Як подати заявку» нижче?

   Візові вимоги

   Деяким, але не всім студентам знадобиться віза до Ірландії. Усі студенти з-за меж ЄС/ЄЕЗ повинні відповідати ірландським імміграційним вимогам, які можуть бути різними для кожної країни.

   Перевірте імміграційну службу Ірландії веб-сайт, щоб дізнатися, чи потрібна вам віза.

   Стипендії та фінансування

   Стипендії для міжнародних магістрів

   В UCD існує широкий вибір стипендій і нагород для іноземних студентів. Ці нагороди високо цінуються роботодавцями та промисловістю та відзначають різноманітні таланти наших студентів. Іноземним студентам також надається низка стипендій Global Excellence Scholarships. Вони присуджуються на конкурсі на основі академічних заслуг і пропонуються країною та/або дисципліною. Студенти повинні отримати пропозицію, перш ніж вони зможуть подати заявку на отримання стипендії. Застосовуються повні положення та умови.

   Рейтинги

   UCD входить до 1% найкращих вищих навчальних закладів світу. У рейтингу QS World University Rankings 2023 року UCD посів 181 місце у світі.

   У 2023 QS World Subject Rankings UCD був названий серед найкращих університетів у світі з 42 предметами світового рейтингу та 4 топ-50. Найкращі показники університет отримав у галузі бібліотечного та інформаційного менеджменту, яка посіла 23 місце. Бібліотечний та інформаційний менеджмент також був найвищою програмою Ірландії в цьогорічних списках. Також до 50 найкращих увійшли три інші предметні галузі в UCD, а саме англійська мова та література та ветеринарія, обидві посіли 39 місце. Petroleum Engineering опинився на 40 місці.

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   Розташування

   • Dublin

    University College Dublin, Belfield, , Dublin

    Програми

    Запитання