University College Cork

University College Cork

University College Cork

Введення

Призначення для навчання Ірландія - безпечна, дружня та єдина англомовна країна в ЄС.

University College Cork (UCC), розташований на південному узбережжі Ірландії, розташований на 42 акрах мальовничих лісистих угідь і лише за 10 хвилин ходьби від жвавого центру міста Корк.

UCC має понад 22 000 студентів з більш ніж 100 країн. Маючи майже 4000 студентів та третину нашого персоналу з-за кордону, UCC є справжнім місцем міжнародного навчання.

Входячи в топ -2% університетів світу, він був визнаний університетом року Sunday Times тричі за останнє десятиліття і восьмим у світі за престижним IMPACT. Ми також були першим університетом у світі, нагородженим Зеленим Прапором за екологічність, і ми дуже серйозно ставимось до сталості!

Коли йдеться про кар’єру наших студентів, ми відрізняємось від UCC, займаючи 100 місце у світі за рейтингом рекрутерів щодо працевлаштування наших випускників. UCC очолює сектор в Ірландії щодо працевлаштування випускників. Понад 90% усіх наших випускників працевлаштовуються або навчаються протягом дев’яти місяців після закінчення навчання. Кар’єрні послуги UCC дозволять вам прискорити та просунути вашу кар’єру завдяки зобов’язанню UCC сприяти працевлаштуванню. 2-річна робоча віза для студентів, які не входять до ЄС, і чудові можливості працевлаштування для всіх!

University College Cork пропонує неперевершену широту та якість курсів для студентів та аспірантів з усіх основних дисциплін. У наших 4 коледжах є понад 100 ступенів бакалавра та понад 200 курсів для післядипломної освіти:

  • Коледж мистецтв, кельтології та соціальних наук
  • Коледж бізнесу та права
  • Коледж наук, інженерії та харчової науки
  • Коледж медицини та здоров'я

Коли ви починаєте навчання в UCC, ви розпочнете свій шлях навчання третього рівня в одному з провідних ірландських університетів, ви належатимете до живої спільноти, і ми допоможемо вам стати людиною та професіоналом, яким ви хочете бути #BeginBelongBecome .

Наші бакалаврські курси є на рівні бакалавра з відзнакою, деякі мають інтегрований варіант магістра.

Наша аспірантська спільнота побудована на фундаменті академічної досконалості. UCC - це середовище, де ви сформуєте міцну професійну та особисту дружбу, яка стане невід’ємною частиною вашого інтелектуального розвитку та вашої майбутньої кар’єри. Наші курси для післядипломної освіти включають викладені ступені магістра та магістра за результатами досліджень, структуровані програми PhD та професійні докторські ступені. Наші курси пропонуються на повний або неповний робочий день. Ми пишаємося тим, що маємо один із найвищих рівнів працевлаштування післядипломної освіти в Ірландії, оскільки 95% випускників UCC працевлаштовуються після навчання.

Дослідження

Чи знаєте ви, що UCC також є одним із провідних дослідницьких університетів Ірландії? Насправді ми займаємо перше місце в Ірландії за доходами від досліджень з промислових джерел. У нас понад 70 дослідницьких центрів та інститутів, і на сьогоднішній день ми отримали дев’ять нагород Європейської дослідницької ради (ERC)! Як міжнародно конкурентоспроможна, глобально орієнтована дослідницька установа. UCC надає пріоритет дослідженням у сферах, які є важливими на найвищому міжнародному рівні. Серед них дослідження UCC у сфері харчування та здоров’я, фотоніки та перинатальної медицини визнані провідними у світі. Декілька провідних дослідницьких центрів Ірландії розташовані в UCC: Національний інститут Тиндаля (мікросистеми, фотоніка, нанотехнології) та Інститут мікробіомів APC (здоров’я харчових продуктів, функціональні продукти харчування), обидва визнані світовими лідерами. Інститут досліджень навколишнього середовища проводить дослідження кліматичних дій, сталого суспільства та циркулярної економіки.

Тут, у UCC, ми надамо вам можливості і зможемо спостерігати та ставити питання, розрізняти та розмірковувати, аналізувати та діяти, підвищувати свій потенціал та розвивати свої амбіції! У вас будуть свої особисті цілі, мрії та сподівання на ваше майбутнє, і ми будемо тут, щоб допомогти вам їх досягти.

Відкрийте для себе UCC - наш дім, ваш дім!

Розташування

  • Cork

    College Road, , Cork

Запитання