University at Baku Eurasian University

University at Baku Eurasian University

University at Baku Eurasian University

Введення

Про нас

Європейський університет Баку був заснований доктором філологічних наук, професором Назимом Гусейлінлі 30 квітня 1992 року під назвою "Вища дипломатична колегія". Основною метою створення такого типу коледжу було підготовка фахівців до роботи в посольствах зарубіжних країн та консульських служб, інших представницьких структур та міжнародних організацій, дипломатів, синхронних перекладачів, журналістів та юристів, спеціалізованих експертів західних та східних країн , включаючи кваліфікацію кадрів, що діють на дипломатичному рівні та виконують науково-дослідні роботи щодо відповідних напрямків. 1992-1993 рр. Можна охарактеризувати як період підготовки до прийому студентів, а також встановлення ефективної діяльності університету як науково-дослідного центру. Якраз у цей період в університеті проводились наукові дослідження на місцях, абсолютно нові для нашої республіки: дослідження фундаментальних та прикладних проблем зовнішньої політики та дипломатії; дослідження з досліджень Азербайджану; організувати підготовку наукових публікацій; побудова інформаційної системи на відповідних полях тощо.

Беручи до уваги той факт, що Вищий дипломатичний коледж забезпечив оригінальну єдність досвіду навчання та підготовки кадрів, володіючи величезним і плідним набором міжнародних відносин, володіючи здатністю забезпечувати навчальний процес, гарантуючи високоякісне методичне обладнання, що має сучасний істотний потенціал -технічна основа та прогресивні науково-педагогічні фахівці, а також її випускники, що представляють на місцевому та міжнародному арені на найвищому рівні, Міністерство освіти Азербайджану звернулося з проханням перейменувати його в Бакинський дипломатичний університет у 2005 році. Так, Вищий дипломатичний коледж був зареєстрований як Бакінський дипломатичний університет з 30 червня 2005 р. І зареєстрований під назвою Баку Євразійський університет (БААУ) з 26 травня 2006 р. В даний час він працює як Баку Євразійський університет.

Підготовка фахівців у галузі міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародної журналістики, міжнародних економічних відносин, синхронний переклад (англійська, німецька, французька, арабська, турецька), регіональне дослідження (США та Канада, європейські країни, Близький, Близький та Далекий Схід країни) вперше в республіці асоціюється саме з назвою Вища дипломатична колегія.

Основна мета БАУ - успішно представити систему освіти та науковий потенціал Азербайджану та підготувати високоосвічених фахівців для відповідності вимогам сучасних стандартів. Досвід підготовки спеціалістів, що базується на міжнародному профілі навчання, був одним із головних напрямків роботи БАУ. Для досягнення цієї мети БАУ будував плідні зв’язки співпраці між персоналом та студентами, а також обмін досвідом з низкою установ, навчальних програм, а навчальний план був складений на основі міжнародних стандартів освіти. Усі ці фактори проклали шлях БАУ до здобуття високого статусу серед інших університетів.

З дня свого існування БААУ реалізував управління та організацію навчального процесу на основі наукових принципів, далеких від традиційних стереотипів та відрізняються демократією. В результаті впровадження інноваційних освітніх програм, що відповідають як національним, так і міжнародним вимогам, навіть у той період, коли в нашій країні не було достатньо ставлення громадськості до розуміння приватного сектору освіти, БААУ досягла здобуття уваги молоді.

121770_54e5d044495ba514f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c73267fd59744c451_1280.jpg

Чому ми обираємо BAAU?

Університет і минулого, і майбутнього

Перший в Азербайджані приватний університет, який здійснив багато ініціатив; За більш ніж двадцять років діяльності в ньому було тисячі висококваліфікованих випускників, які сприяють швидкому розвитку країни; Маючи репутацію та широку мережу міжнародних відносин, BAAU вважає, що користь для людей є її головним завданням, і вона постійно впроваджує інновації.

Якісна освіта

 • БАУ має високі показники якості освіти;
 • Навчальний процес на основі Болонського процесу;
 • Її диплом визнається у всіх державних та приватних університетах, а також за кордоном;
 • БАУ реалізує різні проекти в галузі наукових досліджень;
 • БАУ відправив багато закордонних студентів, які хотіли продовжити освіту в зарубіжних країнах;
 • Університет має професійний, добре освічений професорсько-викладацький склад;
 • В БАУ є добре обладнана бібліотека з тисячами книг, система електронного каталогу та велика читальна зала;
 • BAAU дає можливість поглибити знання з вивчення російської, англійської, німецької, французької, турецької та арабської мов.

Навчальний центр для іноземних студентів

Навчальний центр для іноземних студентів створений у 2015 році з урахуванням розширення міжнародних зв'язків БАУ та підвищення зацікавленості іноземних студентів до БАУ. Він готує студентів до подальшого навчання в БАУ чи інших університетах. Навчання в центрі проводиться російською або англійською мовами залежно від вибору учнів.

Університет створює всі умови для новоприбулих іноземних студентів, щоб почувати себе впевнено та комфортно з перших днів навчання в БАУ.

Студенти отримують сертифікат після закінчення програми навчання, і це відкриває їм шлях до успіху в майбутньому кар’єрному та навчальному житті.

Центр активно співпрацює з установами та центрами різних країн світу та приєднується до міжнародних проектів.

Бібліотечно-інформаційний центр

Основна мета Бібліотеки

Бібліотека багата книжками з обмеженим накладом: "Деде Коркут" (1963), "Творчість Назима Хікмата" (1967-1968), Махмуд Кашгарі "Дивані лугаті тюрки" (2006), "Азербайджанські килими: група Тебріз" (2013), «Molla Nasraddin» (1988) та ін.

У центрі є куточки, присвячені життю та політичній діяльності національного лідера Гейдара Алієва та президента Ільхама Алієва.

Туркологічний дослідницький центр

Туркологічний дослідницький центр був заснований у 1999 році ректором БАУ, проф. Хусейні Назім. Центр, перший у своєму роді в Азербайджані, проводить комплексні дослідження з усіх напрямків туркології. Він вивчає мови, історію, літературу, фольклор, культуру та етнологію людей, які розмовляють тюркськими мовами та тюркських народів у хронологічному та порівняльному контексті.

Дослідження, що висвітлювали різні теми про тюркські нації, були класифіковані у центрі. Аналіз історії, науки, культури, мистецтва, традицій тюркських народів є основною місією центру.

Словники, що містять пояснення словосполучень, термінів, слів та ідіом у тюркських діалектах, також складаються та перекладаються у центрі. В даний час досліджуються наступні книги:

 1. "Могили османської династії" Хаккі Онал, 1992 рік.
 2. «Шумерські, вавилонські, ассирійські закони та наказ Аммі Шадуги» Мебруре Тосун та Кадріє Ялвач, 2002.
 3. «Словник турецьких діалектів», 1991 рік.
 4. «Алтайські епоси» Ібрагіма Ділека, 2007 р.
 5. «Глосарій османських історичних ідіом і термінів» Мехмета Зекі Пакаля, 1993 рік.
 6. «Турецький словник» Алі Пускулоглу, 2010 рік.
 7. «Словник філософських термінів» Ахмета Севізці, 2003.

1350 закодованих книг (переважно турецькою) зберігаються на вогнищі Туреччини, який працює під центром. Центр забезпечує широкий спектр поглиблених досліджень у галузі Сумерології. У цьому плані багаторічні наукові дослідження Назима Гусейні. Його статті про шумерську цивілізацію, книги про лексичні паралелі є важливими джерелами.

Центр сприяє організації спільних заходів за участю представників тюркських націй, а також розвитку відносин з питань науки, культури, літератури, мистецтва тощо.

Бібліотечно-інформаційний центр продовжує йти в ногу з розвиваються електронними ресурсами та технологіями програмування, нещодавно впровадивши нову систему онлайн-каталогів та плануючи доставку електронних документів на робочий стіл працівників Центру.

Бібліотека БААУ містить багаті колекції книг, журналів, дисертацій з різних галузей.

Розташування

 • Baku

  Ac.Hasan Aliyev street, 135 A, AZ1073, Baku

Програми

  Запитання