Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Введення

УПМ

УПМПровідний дослідницький університет в Малайзії знаходиться в Серданг, поруч з адміністративної столиці Малайзії; Путраджайская. Як всесвітньо відомий центр вивчення і досліджень, компанія UPM залучає студентів та співробітників з усього світу робить його добре авторитетною міжнародною організацією.

Чому вибрати ОНД?

Розташування УПМ на півдорозі між міжнародним аеропортом Куала-Лумпур (KLIA) на півдні і Малайзії федеральної столиці Куала-Лумпур на північ, ідеально підходить для інституту навчання і наукових досліджень. Це дозволяє приватного життя і спокійною сприятливою для інтелектуальних занять в той же час поміщає його в межах декількох хвилинах їзди від міських визначних пам'яток, таких як магазини, ресторани і розваги в той час.

Коли ви приходите в Малайзію в пошуках знань, або шукати унікальний культурний досвід, а також вибрати Університет Путра Малайзії (ОНД), ви знаєте, що ви зробили правильний вибір, з багатьох причин.

Компанія UPM є одним з провідних університетів в Малайзії, а також одним з п'яти провідних науково-дослідних університетів в країні. Це встановлений вищим навчальним закладом, наділений спадщина знань, яка сходить більше ніж три чверті століття, до 1931 року, коли він почав в якості скромною школи сільського господарства.

На сьогоднішній день, компанія UPM є одним з найбільших державних університетів в Малайзії з загальною кількістю учнів населенням близько 30 тисяч. Крім того, міні-співдружність націй, з більш ніж 3000 іноземних студентів з більш ніж 60 різних країн. Додайте до цього унікальну культурну різноманітність малайзійських студентів і UPM не менш, ніж чудовий плавильний котел культур.

У компанії UPM, як ви знайдете в усіх частинах Малайзії, ми навчилися приймати відмінності і знайшли єдність, гармонію і мир в різноманітті.

Наше бачення, місія та цілі

Як прем'єр-навчальний заклад, що набули широкого визнання за лідерство в галузі наукових досліджень та інновацій, компанія UPM продовжує прагнути до досконалості. Для того, щоб мотивувати всю університетської спільноти в досягненні досконалості, вона гарантує, що всі члени, як студенти, так і співробітники, поділяють відповідальність строго дотримуючись вимог університету бачення, місії та цілей.

VISION

Для того, щоб стати університетом міжнародною репутацією.

МІСІЯ

Для того, щоб внести значний вклад у створення матеріальних благ, національного будівництва і загального людського розвитку шляхом вивчення і поширення знань.

ЦІЛІ

 • мета 1
  Підвищення якості та конкурентоспроможності випускників
 • мета 2
  Створення вартості через сильну і стійку RDCE
 • мета 3
  Підвищення промисловості і спільноти мережевих служб
 • мета 4
  Зміцнення UPM в якості центру передового досвіду в сільському господарстві
 • мета 5
  Підвищення якості управління

Розташування

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

Запитання