Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Введення

аспірантура Похоронні в UBD означає членство в різноманітної і процвітаючою академічному середовищі, яка має партнерські відносини в усьому світі з всесвітньо відомими університетами. Університет має прогресивний і передові дослідження культури, яка інтелектуально стимулюючу і академічно вимогливим.

У UBD, ми знаємо, що студенти обирають, щоб увійти в аспірантуру для безлічі різних причин, і ми глибоко віддані підтримці прагнення наших студентів і підвищення їх кваліфікації і працевлаштування.

Глобальний університет, вирішенні глобальних проблем - UBD працює по всьому світу з партнерами в сфері освіти, бізнесу, охорони здоров'я, розвитку, філантропії та уряд знаходить вирішення деяких з найбільш нагальних проблем людства, і проводити новаторські дослідження з академічного спектра.

Щоб дати можливості для розширення сфери охоплення працюючого населення з рівнем освіти випускника, UBD вводить випускників програм, які студенти можуть приймати або з робочого місця або будинку, зі своїми власними темпами і через різні шляхи. При підході до навчання роботі інтегрованих і використання технології, ці більш ефективні і ефективні програми будуть запропоновані на стартовий рівень Master з серпня 2017 року.

banner_global

Іноземні студенти

На початку, UBD відкрив свої двері для іноземних студентів, що становить в основному АСЕАН студентів. Різноманітність розширюється сьогодні більш, що надходять зі Східної Азії (Китай і Японія), Європи, Африки та Середнього Сходу.

Різноманітність студентів, аспірантів і науково-дослідних програм пропонуються в UBD, в той час як більш короткі програми також доступні такі як Глобальна програма Discovery і мови програм. Англійська є основним засобом навчання в UBD і широко поширений в Брунеї. Програми міри запропоновані тому, надають можливості для іноземних студентів, щоб отримати доступ до майбутніх заняття по всьому світу. Це середовище також надає іноземним студентам проспект вивчати англійську мову протягом усього їхнього навчання та повсякденному житті, що робить його легше для них, щоб подружитися і поспілкуватися.

UBD такий дружній обстановці і іноземні студенти будуть відчувати себе як вдома з масивом клубів і речей, щоб зробити. Є також цілий ряд програм для забезпечення переходу нових студентів в UBD через Групу Міжнародного студентського обслуговування Секції у справах студентів.

Англійська мова Вимоги

Для всіх програм, кандидати повинні мати принаймні кредит 6 англійською мовою в GCE 'O' Експертиза рівня або класу «B» в IGCSE англійської мови (як другої мови) або оцінка IELTS 6.0 або TOEFL мінімальний загальний бал 550.

42929_Facts

Розташування

  • Bandar Seri Begawan

    Universiti Brunei Darussalam Tungku Link Road, BE1410, Bandar Seri Begawan

Запитання