Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Введення

Про UQO


Університет Квебеку в Утауаї, заради задоволення від навчання

Університет Квебек-Утауайес (UQO), що розглядається як університет, чий людський вимір полегшує навчання та роздуми, розвиває, розвиває та адаптує свої програми до ритму потреб своїх клієнтів, беручи до уваги характеристики область.

Завдяки членству в мережі Université du Québec, UQO може розраховувати на освітні ресурси та загальні служби найбільшої університетської системи Канади.

Готель UQO розташований у Гатіно, у самому серці вулиць Утауаї, в двох павільйонах, розташованих за декілька хвилин ходьби від одного, і має географічні та культурні переваги. Він має перевагу в тому, що він знаходиться в прикордонній зоні, що характеризується багатим присутністю двох культур, які живуть у ритмі суєтих дій федеральної столиці, Оттави. UQO не тільки присутній у містах, але й пропонує послуги на периферії, і працює над збільшенням її присутності в регіонах у найближчі роки.

З 2010 року UQO також розташована в Сен-Жермо в новобудові площею 10132 квадратних метрів, побудованому на розі вулиць Св. Йозефа та Лабелле, обличчям до ратуші. Цей новий кампус вітає понад 2000 студентів. Є кабінети, навчально-дослідницькі лабораторії, бібліотека, дидак-бібліотека, офісні приміщення, адміністративні простори, зони для студентів та допоміжні послуги, такі як кафетерій та книжковий магазин. розкинувся на шість поверхів.

Завдяки своїм класам, створеним невеликими групами учнів та якісним коучинговим пропозиціям, UQO дає смак, щоб навчитися, будувати кар'єру та процвітати її життя. Не надто великий, не надто малий, гуманний і дружній! Саме це приваблює 7500 студентів, які зареєструвалися в основному з Утауай, а також Східного Онтаріо та решти Квебеку. Репутація UQO навіть перетинає кордони і залучає все більше і більше студентів з інших країн.


Погляд на UQO


Всі сили нашої громади зближуються, щоб реалізувати мобілізаційні проекти, які дають життя нашому баченню: "Бути ближче, піти далі! ».

Індивідуально та колективно ми зосереджуємо зусилля на наступних трьох стратегічних напрямках: збагачення студентського досвіду, створення програм та розвитку досліджень, а також вплив нашого університету.


2020 рр

 • ми зосереджуємо свої зусилля на першорядній меті надання сенсу всім нашим діям: нашим студентам;
 • ми сміємо інновації в наших програмах, сервісах та діях з метою сталого розвитку;
 • ми покладаємось на співпрацю та взаємодопомогу, щоб започаткувати значущі зв'язки та просунути нас далі і далі.

Разом ми перетворюємо студентський досвід на UQO.


Місія UQO


UQO: найвищий вираз знань, досліджень і творчості

Universét du Québec en Outaouais, член мереж Університету Квебек, є загальнодоступним французьким університетом та науково-дослідною установою, розташованою в Утауай і Лаурентіанах. У середовищі, що сприяє взаємодії з людьми, UQO, центр для доступу до знань, готує кваліфікованих випускників на кожному циклі та стимулює наукові дослідження та створення.

Студенти UQO є основою своєї місії. Вони отримують вигоду від різноманітності своїх програм, а також передового досвіду його навчання та досліджень завдяки досвідченим професорським та компетентним персоналом.

UQO бере активну участь у економічному, соціальному та культурному розвитку населення територій, які вона обслуговує через свою участь у громаді. Зв'язаний як з регіональними, так і з міжнародними реаліями, UQO є стратегічним гравцем, який сприяє розвитку суспільства завдяки своїм партнерствам та проектам.


Значення UQO


Перевищення Я

UQO пропонує своїм студентам академічний досвід, який є привабливим та корисним, на основі бажання відкрити, структурувати своє мислення та розвивати свій критичний сенс. У UQO успіхи студентів, інноваційні досягнення персоналу та успіхи випускників є колективним стимулом до перемоги.


Досконалість та суворість

UQO - це успішна організація, в якій кожен прагне до досягнення досконалості у своїй академічній діяльності. UQO є місцем створення знань, де досконалість і суворість є нормою та еталонною структурою, з якої викладені всі дії.


відкриття

UQO - французький університет, відкритий для навколишнього середовища та світу. UQO визнає важливість культурного різноманіття та сприяє її розвитку. Крім того, вона включає в себе міжнародний аспект у своїй навчальної діяльності.


Доброчесність та прозорість

UQO підтримує здоровий та відповідальний менеджмент, залишаючись зосередженим на ефективності та ефективності. Для цього це полегшує доступність інформації та прихильність людей.


Повага

UQO діє у ставленні до людей, розміщуючи студентів у центрі своєї місії та працівників у центрі свого розвитку. Це цінує внесок своїх студентів, співробітників, випускників та партнерів та заохочує співпрацю та підтримку для створення середовища, багатого на взаємодію людей.

Розташування

 • Gatineau

  C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada , J8X 3X7, Gatineau

 • Saint-Jérôme

  5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada, J7Z 0B7, Saint-Jérôme

  Запитання