Université de Saint-Boniface

Université de Saint-Boniface

Université de Saint-Boniface

Введення

Короткий погляд на USB

Université de Saint-Boniface (USB) є найстарішим вищим навчальним закладом у Західній Канаді та єдиним франкомовним університетом у Манітобі. Він розташований у франкофонському кварталі, в самому серці міста Вінніпег. Його середовище міжкультурного навчання характеризується включеністю та різноманітністю.

Бачення Université de Saint-Boniface

Важлива франкомовна сфера знань та досконалості, де студент об’єднує свою гордість за те, що є, зі своїми амбіціями стати.

Інституційні цінності Université de Saint-Boniface

  • Відкритість: стимулюйте спрагу відкриттів шляхом генерування нових ідей та знань, активного слухання та конструктивного обміну, що викликає бажання вчитися.
  • Стійкість: Зустріч разом, гнучкість, винахідливість, наполегливість та дух співпраці, виклики світу, що постійно змінюється.
  • Повага: Цінуйте те, що нас об’єднує, відзначаючи наші відмінності та сприяючи різноманітності.
  • Зобов’язання: Викликати гордість за те, що ти дієш, одночасно виховуючи та підтримуючи почуття приналежності до Франкофонії, яка є такою ж сильною, як і тривалою.
  • Цілісність: Демонстрація автентичності, чесності, етичності та послідовності, найважливіших атрибутів, які характеризують нас словами та діями.

Кампус

Université de Saint-Boniface розташований у самому серці мирного та зеленого франкофонського району Сен-Боніфацій у Вінніпезі. Розташований поблизу багатьох сервісів, таких як кафе, ресторани та лікарні, кампус USB сповнений різноманітних заходів для студентської клієнтури.

У головній будівлі розташовані класи, дві гімназії, фітнес -центр (Sportex), бібліотека, місце молитви, студентський центр, включаючи їдальню, лабораторії комп’ютерних та наукових наук, дві кімнати для відеоконференцій, студентське радіо, звукову студію та амфітеатр .

Відкритий у 2011 році павільйон Марселя-Де-Дезателя містить програми медичних наук та Школу соціальної роботи. Побудована на суму 11,5 мільйонів доларів, ця будівля включає 5 навчальних кабінетів, 3 лабораторії медсестер, 1 центр моделювання, 2 кімнати для відеоконференцій та 27 офісів. У лютому 2013 року павільйон отримав рейтинг «Золото» за програмою «Лідерство у сфері енергетичного та екологічного проектування» (LEED), підтвердивши, що його дизайн, будівництво та використання відповідають високим екологічним стандартам.

За декілька кроків від цього навчального середовища студенти університету мають доступ до дружньої резиденції з 58 квартир, розташованих неподалік від ресторанів, магазинів, продуктових магазинів та заходів, доступних для них у теплому франкомовному кварталі Вінніпегу. Ця резиденція, названа на честь Пер-Теофіл-Лавуа-ОМІ, пропонує номери з однією або двома спальнями, а також студії. Життя в резиденції збагачує студентське життя та дає змогу запам’ятовувати зустрічі, навчаючись ділитися спільним простором у дусі відкритості та поваги.

Дослідження та досягнення

Université de Saint-Boniface як ніколи визнаний досконалістю, динамічністю та інноваційним характером науково-дослідницької роботи, що проводиться членами її факультету.

Багате та різноманітне дослідження має тенденцію розвиватися за допомогою USB навколо специфічних для нього полюсів, наприклад, здоров'я, франкомовного світу та ідентичності Метиса. USB підтримує привілейовані відносини з франкомовною спільнотою Манітоби, а також постійно збільшує свій вплив у галузі науки.

Діючий протягом 25 років, Дослідницький офіс USB розміщує, зокрема, Центр франко-канадських західних досліджень (CEFCO), пресу університету Сен-Боніфацій (PUSB), наукову кафедру Канади з питань міграцій, тиражів та франкомовних спільнот (CRC-MCCF) , а раніше -науково -дослідницький голова Канади з питань ідентичності метисів (CRCIM) та Альянс дослідників спільноти університетів та спільнот щодо франкомовних ідентичностей Заходу (ARUC -I FO).

Дослідження дій, співпраця з громадськими організаціями, підтримка отримання грантів, постійний зв'язок із громадою, міждисциплінарна група та залучення студентів є основою дослідницьких програм USB та сприяють заснуванню на національному та міжнародному рівнях.

Розташування

  • Winnipeg

    Avenue de la Cathedrale,200, R2H 0H7, Winnipeg

Запитання