Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Введення

L’Католицький університет Букаву (UCB) Асоціація є одним з провідних університетів, які складають Демократична Республіка Конго, Розташований в столиці провінції Південна КівуСхідний регіон країни Патріса Емері Лумумби, інститут вищої освіти в приватному праві була створена 21 листопада 1989 року указом Його Високоповажності монсеньйор Алоїс Маліндва Mutabesha, архієпископ Букаву.

Відповідно до Кодексу канонічного права, в своїх канонах 807-814 і Апостольська конституція Ex Корд Ecclesiae, 15 серпня 1990, що стосується католицькі університети та вищі навчальний рікUCB блищить з навчанням пригнічують соціальних завдань в рамках Ківу, З мережею середніх шкіл, які забезпечують краще з його учнів. З юридичної точки зору він діє на підставі наказу № ESURS / Кабмін / 1231/91 Міністра вищої освіти, університетів і наукових досліджень; Замовлення № ESURS / Кабмін / A5 / 175/95 затверджені і визнані дипломи, видані нею; остаточну постанову угоди № 06/106 було підписано Президентом Республіки 12 червня 2006 року. Католицький університет Букаву в даний час один з небагатьох в країні дозволено проводити навчання в аспірантурі після наказу Міністерства вищої освіти, університетів і наукових досліджень No. 020 від 02 квітня 2008 року.

по статутуКатолицький університет Букаву переслідує наступні основні цілі:

  • Організація університетської освіти науки в усіх її формах, з метою сприяння конголезьких інтелектуальних рамок і сприяти соціально-економічному розвитку країни і особливо в провінції Південний Ківу;
  • Виконання наукових досліджень і публікації наукових досліджень в будь-яких матеріалах;
  • Створення національного і міжнародного наукового співробітництва з метою забезпечення наукового розвитку з урахуванням потреб і культури конголезького народу;
  • Доведіть молодих студентів, щоб зрозуміти проблеми суспільства, активно сприяти врегулюванню і довести їх підтримку плавної інтеграції конголезької культури в світовій цивілізації;
  • Організація вищої освіти в галузі науки і техніки та проведення наукових досліджень і публікації наукових досліджень у співпраці з іншими освітніми та науково-дослідними інститутами як локально, так і на міжнародному рівні;
  • Внести вклад в розвиток краю та країни шляхом надання експертних знань.
ЕТК

L’Католицький університет Букаву організовує якісну освіту через його Факультет економіки і менеджменту (Фінансовий менеджмент, економіки сільських районів, малих і середніх підприємств) право (Державні, приватні та судова, економічна) медицина (Загальна хірургія та пологів, медична спеціалізація, педіатрія, хірургія та гінекологія) сільськогосподарських наук (Рослинництво і грунтознавство) наука (Computer Science) соціальних наук, Факультет архітектури та містобудування працювати з академічної 2017-2018 роки.

Три тисячі сорок шість (3046) студенти навчаються у всіх циклах для академічних 2016-2017 яких одна тисяча вісім рік до ста двадцяти семи (1827) чоловіків і одна тисяча двісті дев'ятнадцять (1219) жінок. Наукові співробітники, підвищення наукового протягом багатьох років надають повний робочий день навчання. Адміністративні, технічні та майстриня вносить свій внесок в основні ціліуніверситет, В даний час вона має кошти, які постійно удосконалюються в пошуках міцного якості своїх послуг. Заняття проходять в кампусі Bugaboв Kalamboв Karhale і в стінах Букаву Віднесення Загальною лікарні провінційної розташування амфітеатру Медичний факультет, Рухомий склад адаптований до перевезення персоналу і студентів, загальна комп'ютеризація своєї системи, відкриття навчання в будь-якому національному без дискримінації іноземців та управління результатів роблять їх установа згадка в провінції і країни.

Навчальні рамки реагування на умови експлуатації університету дозволяє учням краще розвивати як теоретичне навчання і практичного. Комп'ютерний центр на безкоштовні послуги для студентів і співробітників, бібліотеки більш 38295 томів, в Лікарня Провінційний в Букаву Reference управляєтьсяКатолицький університет БукавуЦентр передових технологій для підготовки державних службовців спільно фінансуються Світовим банком і урядом Конго, ферми 100 га Кавуму і 60 га Mulume-Munene, площею 80 га, який поступово побудований кампус Kalambo є посилання UBC.

CEGEC (Центр досліджень і підготовки для управління і запобігання конфліктів в африканському регіоні Великих озер - юридичний факультет), то CEGEMI (Центр досліджень і досвід управління в гірничодобувній галузі), то CERDHO (права дослідний центр людини і міжнародного гуманітарного права), то CEFOSAR (центр досліджень і підготовки кадрів в області репродуктивного здоров'я), то CREBAC (біоетика центр), CAPPA (центр підтримки просування сільськогосподарської продукції), LEAD (Лабораторія економіки стосовно розвитку), МСП-Start Unit (модуль управління в малих і середніх підприємствах), в ITADES (інститут для лікування і статистичні дані аналізу ) ... науково-дослідні центри в області регіонального та міжнародного масштабу і область досліджень і навчання Член Міжнародна федерація католицьких університетів (МФКА), TheAgence Університетські франкофонії (AUF), TheАсоціація африканських університетів (ААУ), TheАсоціація університетів і інститутів католицьких настоятелів Африки і Мадагаскару (ACUHIAM), TheКатолицький університет Букаву має кілька партнерів на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях, таких як IITA і CIALCA RUFORUM. Супер Lacus Ac Монтес чия, тоКатолицький університет Букаву світить протягом двадцяти семи років величніше озеро Ківу і пагорбів. Гордий його плодів, які в даний час потрібно в усіх областях як вдома, так і за кордоном, він продовжує пошуки якісного університетської освіти, щоб в перших рядах.

У прагненні до досконалості, краще ще попереду!

кампус

Католицький університет Букаву організував своє вчення в чотирьох кампусів, що з Bugabo в тому числі з Karhale, в Kalambo і що з провінційної лікарні загального профілю в Букаву посилання.

Campus Bugabo

На пагорбі Bugabo, це чудове історичну будівлю, в даний час знаходиться в офісах центру адміністрування, включаючи ректор, проректор, генеральний директор і Центральну бібліотеку. У своєму недавно відремонтованому додаток частині працює Центр передового досвіду для підготовки державних службовців, а також викладацьким випускника в галузі права та економіки. Він був в старі часи Chapel - Святої Терези, а пізніше - місце перебування координації субсидованих шкіл, як католицька Митрополія вирішила переїхати до створення в 1989 році, університет може організувати там своє вчення.

ЕТК

Campus Karhale

Трохи далі знаходиться кампус Karhale на пагорбі з тією ж назвою. Колишня медична лабораторія провінція, будівля складається з двох поверхів і на першому поверсі будинку на факультеті агрономії і будинок для студентів. Саїд знову Laboratoire Доктор Андре Lurhuma Zirhimw'abago, в пам'яті цього сміливого лікаря і дослідника, що спеціалізується в галузі хірургії та пологах померла в червні 1995 року; ця будівля включає в себе класи, науково-дослідні лабораторії в агрономії і додається амфітеатр вітаючи першокурсників в біології та медицині.

1

Амфітеатр Станіслас Хаумонт

Він займає право провінційної лікарні загального профілю в Букаву референції інше навчання сайт. Факультет медицини працює і використовує HGPRB, у віданні католицького університету Букаву в застосуванні уроків лікарні. Професори, що забезпечують курси на факультеті також бере участь в управлінні медичної допомоги в цій лікарні провінційного інтересу.

2

Campus Kalambo

3

Kalambo Сайт складається з 80 га і являє собою майбутнє католицького університету Букаву покликане повністю врегулювати в найближчі дні. Розташований приблизно в двадцяти кілометрах від міста Букаву, на пагорбі з видом на озеро Ківу, величезний проект триває. З точкою зору університетського комплексу буде побудовано вже завершені дві основні будівлі кожного житла факультетів економіки, прав і наук, встановлені там з академічної 2013-2014 роки; будинки для студентів і лабораторії з агрономії у співпраці з IITA.

Розташування

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

Запитання