Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Введення

Universitat Politècnica de València є найкращим іспанським технологічним університетом в Іспаніїзгідно з Академічним рейтингом університетів світу (ARWU), відомим як Шанхайський рейтинг.

Спільнота UPV

На даний момент у ньому навчається 25 400 студентів, 3 600 викладачів і дослідників, а також 1 400 спеціалістів з адміністрування та обслуговування, розподілених між трьома кампусами, розташованими в містах Алькой, Гандія та Валенсія.

Академічна пропозиція та працевлаштування

UPV навчає 40 градусів і 13 подвійних градусів; 90 університетських магістерських і подвійних дипломів магістра, 30 докторських програм. 72% студентів UPV вже працюють через рік після закінчення навчання. І багато в чому це завдяки стажуванням на підприємствах, які оплачуються. Крім того, Фонд Servipoli займається пошуком роботи на неповний робочий день, сумісної з навчанням. Все це ставить UPV серед 250 найбільш придатних для працевлаштування університетів у світі, згідно з рейтингом QS GER.

міжнародні акредитації

UPV був першим іспанським університетом, який отримав три найвидатніші міжнародні акредитації: ABET, EUR-ACE та EURO-INF. Ці печатки в усьому світі засвідчують якість навчання в галузі інженерії та підтверджують, що випускники UPV мають навички, необхідні для професії, незалежно від країни, де вона практикується.

інтернаціоналізація

З точки зору інтернаціоналізації, UPV підтримує більше тисячі угод, які дозволяють обмінюватися студентами з іншими європейськими та латиноамериканськими університетами, США, Канадою, Австралією, Китаєм чи Японією. Це шостий в Європі отриманий Erasmus із загальної кількості 4500 установ, які беруть участь у програмі.

Підвищення кваліфікації

Що стосується додаткового навчання, UPV пропонує майже 1000 курсів на рік, щоб кожен студент міг налаштувати навчальну програму по-своєму. Що стосується безкоштовних онлайн-курсів (MOOC), UPV входить до п’ятірки найкращих у світі, випереджаючи лише Гарвардський університет, Microsoft, Массачусетський технологічний інститут (MIT) і Делфтський університет.

академічна успішність і відмінність

Навчання в УПВ є доступною ціллю: 91% студентів бакалаврату, які складають іспити з першого разу. UPV подобається і переконує своїх студентів. Настільки, що 94% випускників повернулися б навчатися в UPV, якби їм довелося почати все спочатку.

Можливо, зважаючи на все це, UPV є третім університетом в Іспанії з найбільшою кількістю найкращих випускників, які представляють «приголомшливі резюме та вишукане навчання, результат підготовки та зусиль», згідно з Іспанським товариством академічної майстерності. UPV має представників практично в усіх дисциплінах, які він викладає: від образотворчого мистецтва до хімічної інженерії, наук про навколишнє середовище, механіки або бізнес-адміністрування та управління (ADE).

результати досліджень

За свою трохи більше ніж 50-річну історію UPV підготував близько 145 000 наукових публікацій. Це національний лідер за кількістю патентів і одна з іспанських академічних установ, яка отримує найбільший дохід від своєї дослідницької діяльності. Справді, у звіті кафедри університетського менеджменту та політики ЮНЕСКО описується UPV як молода, підготовлена, конкурентоспроможна міжнародна установа з чудовою здатністю монетизувати послуги, які надає її викладач і науковий персонал.

Інфраструктури та обладнання

Що стосується інфраструктури та обладнання, UPV має чудові спортивні споруди, безкоштовні для університетської спільноти, де можна практикувати до 70 різних дисциплін: фехтування, скелелазіння, айкідо, капоейра, велоспорт, йога, пляжний волейбол... У Валенсії, кампус Вера займає близько 700 000 м2 (приблизно 70 футбольних полів) і має майже 2 км від одного кінця до іншого. Він є пішохідним і має понад 125 000 м2 зелених зон.

Особливо відомим є Casa del Alumno, будівля площею 5200 м2, якою керують самі студенти, яка обладнана комп’ютерними кімнатами, приміщеннями для навчання та групової роботи, фотолабораторією, репетиційною кімнатою... подібно до Будинку студентів MIT. .

Що стосується двох інших місць, Алкой поєднує історію, природу та культуру в чудовому місці між природними парками Фонт Роха та Сьєрра-де-Маріола, зонами великої мальовничої та екологічної цінності. А в Гандії 300 сонячних днів на рік і кампус на пляжі.

Стійкість

В останні роки UPV позиціонує себе як один із 200 університетів у світі, які найбільше віддані питанням сталого розвитку та навколишнього середовища. Це єдиний іспанський державний університет, який має акредитацію EMAS, європейську печатку, яка прагне реального постійного вдосконалення в цьому питанні.

Завдяки цій прихильності до сталого розвитку, UPV вдалося зменшити споживання енергії на показник, еквівалентний щорічній реєстрації 5293 будинків; зменшити вуглецевий слід на 6,69% або переконатися, що вся електроенергія, яка використовується на її об’єктах, має відновлюване походження.

Розташування

 • Alcoi

  Campus de Alcoy Plaza Ferrandiz y Carbonell, s/n, 03801, Alcoi

  • Gandia

   Campus de Gandia C/ Paranimf, 1, 46730, Gandia

   • Valencia

    Campus de Vera Camí de Vera,s/n, 46022, Valencia

    Запитання