Universitat de Girona

Universitat de Girona

Universitat de Girona

Введення

Університет Жирони - це державна установа, яка інтегрована в систему каталонського державного університету, досконала в навчанні та дослідженнях та бере участь у прогресі та розвитку суспільства шляхом створення, передачі, поширення та критики науки , техніка, гуманітарні науки, соціальні науки та здоров'я та мистецтво. Він є економічним та культурним двигуном свого оточення і виражає покликання універсальності та відкритості до всіх традицій, досягнень і культур світу.

183918_photo-1571260899304-425eee4c7efc.jpg

25 причин вчитися в UdG

UdG викладає якості, міжнародному визнанню, стажуванню в компаніях та можливості вчитися прямо в центрі активного, культурного міста людської міри.

 1. Навчання та дослідження. Університет Жирони за свої 25 років існування домігся викладання та досліджень у галузі мистецтв та гуманітарних наук, наук, медичних наук, соціальних та юридичних наук та інженерії та архітектури. Це дванадцятий державний університет серед 66, згідно з класифікацією CyD.
 2. Мультидисциплінарна та поперечна підготовка. Ми пропонуємо вам багатопрофільний та поперечний тренінг: 48 градусів та одинадцять подвійних ступенів у всіх галузях знань готують вас до професійного майбутнього як критичного громадянина із навколишнім світом, рефлекторним та спостережливим.
 3. Три міські кампуси. Кампуси UdG є міськими, стійкими, доступними і мають глобальні переваги. Прямо посеред Баррі-Веллу, в центрі міста та в Монтиливі, в просторах, інтегрованих в зелене середовище.
 4. Університетське місто Ви будете жити та навчатися в університетському місті. Жирона - це культура та прогрес, вона активна та динамічна; і це одне з десяти найкращих міст Європи для відпочинку (згідно The Guardian, 2016).
 5. Близький до вас Ви отримаєте персоналізовану увагу з невеликими групами, наставництвом та спеціально розробленим для вас інформаційно-консультаційним центром.
 6. Навчання мовам та стажування за кордоном. Ми допомагаємо вам йти далі: ви знайдете мовне навчання, стажування за кордоном, заняття англійською мовою та міжнародну програму мобільності з більш ніж 400 університетів призначення. Мовна служба зі своїми курсами допоможе вам досягти необхідного рівня.
 7. Залучення з територією. UdG присутній у розмежуванні Жирони з науково-дослідними центрами, інститутами та кафедрами. І в ньому є центри, приєднані до розмежування Барселони.
 8. Ми міжнародні Ми укладаємо договори про співпрацю з іноземними університетами для викладання та досліджень, від Південної Америки до середземноморського кола, прикордонного простору та Китаю.
 9. Ми підтримуємо. Ми спілкуємося зі світом: понад 1000 студентів УДГ активно беруть участь у акціях солідарності з країнами, що розвиваються, та в ситуаціях гуманітарної кризи.
 10. Економічний та соціальний двигун. Ми встановлюємо союзи з державними структурами (муніципалітетами, радами, повітовими радами ...) та приватними структурами для просування знань.
 11. Інновації та прикладні дослідження. За допомогою секторальної програми кампусу UdG стає головою прикладних інновацій та досліджень: таким чином полегшуються відносини між компаніями та установами в різних соціально-економічних секторах.
 12. Піонер дослідницьких проектів. UdG є піонером в отриманні дослідницьких проектів, як опублікованих досліджень, так і в кількості наукових публікацій.
 13. Міжнародне визнання досліджень. Більше ста наукових груп, 24 кафедри, 12 науково-дослідних інститутів та 31 кафедра генерують всесвітньо визнані якісні дослідження.
 14. Штаб-квартира науково-дослідних інститутів Генералітата. Чотири науково-дослідні інститути Генералітату мають штаб-квартиру в UdG.
 15. Ми вітаємо талант. Великі мислителі, творці, дослідники та сучасні вчені проводять зупинку в UdG.
 16. Ми передаємо технології суспільству. В UdG є чотири групи TECNIO, експертні агенти в галузі передачі та здатність надавати технологічні інноваційні послуги компаніям Каталонії.
 17. Інноваційні компанії та дослідницькі групи. У Науково-технічному парку є понад сто компаній та інноваційних дослідницьких груп, що ведуть технологічні дослідження.
 18. Відмінник туризму та Еразмус. У нас є одна з найкращих туристичних студій Іспанії і ми керуємо Еразмом Мундусом з міжнародним престижем.
 19. Ми прагнемо викладати інновації. Реалізація проблемного навчання - один з найреволюційніших проектів сучасної освіти і здійснюється в UdG.
 20. Хороша кваліфікація в тестах MIR. Якісне викладання дає конкретні результати: оцінка 86% перших лікарів УДГ в МДР перевищує середній показник по державі.
 21. Стажування в компаніях. Ми готуємо вас до вашого професійного майбутнього з більш ніж 1500 угодами про стажування з компаніями та установами для завершення академічної підготовки та довгострокової програми зовнішнього стажування для сприяння працевлаштуванню.
 22. Стипендії та гранти. Ми пропонуємо вам понад 7 мільйонів євро стипендій та стипендій.
 23. Якісне обладнання та послуги. В UdG у вас є все необхідне: бібліотека, що має понад 10 000 квадратних метрів і відкрита 338 днів на рік, кабінети, навчальні кабінети, кімнати для перегляду для моделювання випробувань ... Ми перші Каталонський університет в лабораторних місцях на кожні 100 студентів.
 24. Магістри та міжнародні ступені. Ви можете продовжити навчання з широким спектром 44 професійних та дослідницьких магістрів та 8 міжнародних подвійних ступенів.
 25. Спорт, дозвілля та культура. Додайте до досвіду університету насолоду від спорту, спільних зусиль та солідарних зусиль, серцебиття асоціалізму, емоційності кастелів, театральної аудиторії, хору UdG та численних культурних заходів: конференцій, концертів, виставок тощо. читання та міський голова Фієста Університету Жирони.

183919_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Розташування

 • Girona

  Plaza de Sant Domènec, 3 Edificio Les Àligues 17004 Girona, , Girona

Запитання