Keystone logo
© Universitat de Barcelona
Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Введення

Університет Барселони, заснований у 1450 році, є всеосяжним вищим навчальним закладом, який представляє глибокі академічні традиції в поєднанні з передовими науковими знаннями. Він розташований у місті Барселона, одному з головних космополітичних центрів Середземномор’я та Європи. Шістнадцять центрів Університету Барселони, згрупованих у шість основних кампусів, розташовані по всьому місту та повністю інтегровані в міське життя. Таким чином, більшість з яких розташовані в самому місті. Саме місто стає кампусом університету.

Будучи одним із найбільших університетів Іспанії, Університет Барселони щороку приймає велику кількість студентів як з іспанських університетів, так і з-за кордону. У ньому навчається понад 44 000 студентів і майже 19 000 магістрів, аспірантів і докторантів. Майже 15% студентів з-за кордону та понад 122 різних національностей.

Як державна установа, Університет Барселони, зосереджений на академічній досконалості, прагне навчати та готувати нинішнє та наступне покоління громадян світу — професіоналів, дослідників, підприємців, лідерів — зі здатністю працювати на найвищому рівні будь-де в світ. У той же час, прихильність Університету Барселони до досліджень поставила його на перше місце в Іспанії в міжнародних рейтингах; і як один із найпрестижніших університетів у світі щодо впливу досліджень.

Університет Барселони має міжнародне покликання і, таким чином, є членом провідних світових університетських мереж, включаючи Лігу європейських дослідницьких університетів (LERU), групу COIMBRA (CG) і координацію Арабсько-європейської конференції з вищої освіти. (AECHE). Він має понад 2800 міжнародних угод, включаючи угоди з 82 із 200 найкращих університетів світу (Додаток Times Higher Education).

Розташування

  • Barcelona

    Gran Via de les Corts Catalanes, 585, 08007, Barcelona

Запитання