Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

Введення

Університет Андорри (UdA) - єдиний державний університет у Князівстві Андорра, мікродержава, розташована в самому центрі Піренеїв. Вища освіта в країні розпочалася в 1988 році зі створенням Школи медсестер та Школи комп’ютерних наук, що дало початок університету Андорри, кампус якого розташований у центрі міста Сан-Хулія-де-Лорія з 2004 року.

Його місія полягає у тому, щоб якісно відповісти на потреби андоррського суспільства у вищій освіті та наукових дослідженнях, а також навчити людей для здобуття знань та навичок, необхідних для швидкого та успішного виходу на робочий світ. З цієї причини більше 90% власників дипломів знаходять роботу до закінчення навчання або протягом першого місяця досліджень, згідно з дослідженням про введення робочої сили, проведеним в 2018 році Agència de Qualitat de l'Ensenyament Superior d'Andorra (Забезпечення якості Агентство вищої освіти Андорри).

Сильними сторонами університету є персоналізована увага студентів, сприяння навчанню протягом усього життя та освітня модель з програмами, заснована на досягненні компетенцій шляхом подолання викликів. Щорічно UdA зараховує понад 500 студентів до офіційних програм навчання та понад 1200 до програм безперервної освіти.

Протягом своєї історії Університет Андорри зростав у навчанні та дослідженнях зі стійкими темпами, і зараз він пропонує наукові ступені на всіх трьох університетських рівнях (бакалавр, магістр та доктор). Більшість запропонованих кваліфікацій - це перший цикл (3-річний ступінь бакалавра - 180 європейських кредитів), як в університеті, так і в Інтернеті, головним чином у галузі технологій, бізнесу, охорони здоров’я та освіти. Усі викладені ступені пристосовані до Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та визнані країнами-учасницями.

Міжнародні відносини є одним із пріоритетів UdA, а також програми мобільності вхідних та вихідних студентів та співробітників. З цієї причини він підписав угоди про співпрацю з близько сорока університетів по всьому світу і гарантує, що пропоновані офіційні курси мають семестр, який викладається англійською мовою.

Розташування

 • Sant Julià de Lòria

  Plaça de la Germandat,7, AD600, Sant Julià de Lòria

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання