Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Введення

УАД продовжує вдосконалювати свої різноманітні послуги, щоб він став зручним місцем для навчання студентів, постійно вдосконалюється різноманітна співпраця, починаючи від співпраці з іншими навчальними закладами, науково-дослідними установами, урядом, неурядовими організаціями та промисловістю, як національними, так і міжнародними.

Сподіваємося, що завдяки цій різноманітній співпраці студенти отримають максимальні результати навчання як мету навчання в Мухаммадії: «Формувати мусульманських людей, які є вірними, відданими, мають благородний характер, здатними до впевненості в собі, просуватися та розвивати знання та вміння і робіть добрі справи для реалізації головного, справедливого та спільного суспільства. процвітаючого, благословенного Аллахом SWT ". Саме тому УАД має девіз "Моральна та інтелектуальна цілісність".

Наш вищий навчальний заклад також має багато наукових досліджень на різних існуючих факультетах та навчальних програмах, не кажучи вже про інститути та дискусійні форуми в ньому, тому кожен, хто хоче навчатися в УАД, має різні варіанти наукових досліджень з різними варіаціями. Це також надає можливість студентам збагатити свої знання та досвід в Ahmad Dahlan University .

Розташування

  • Yogyakarta

    Jl. Kapas No.9, Semaki, Kec. Umbulharjo, Kota Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta 55166, Indonesia, , Yogyakarta

    Запитання