Keystone logo
© TESS
Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Введення

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Ласкаво просимо до університету Савой-Монблан!

Університет Савой-Монблан, що має 14 000 студентів, багатий різноманітність міждисциплінарної освіти та 19 науково-дослідницьких лабораторій з міжнародною репутацією, є навчальним закладом, що поєднує в собі близькість з її територіями, асоціацію з COMUE Université Grenoble Alpes і широким перспектива на Європу та світ. Він пропонує короткі курси (університетські ступені з технології, університетські ступені) та довгі курси (загальноосвітні, спеціальні або професійні бакалаври, магістри, інженерні ступені та докторантури), як на першому, так і на безперервному рівні. На трьох університетських майданчиках в Аннесі, Ле Бурже-дю-Лак та Якобі-Беллекомбеті, він пропонує особливо привабливі умови для життя та навчання, в центрі виняткового середовища, між озерами та горами. На підтримку досліджень та освіти міжнародний аспект сприяє ідентичності, привабливості, динамічності та загальному розвитку нашого закладу. У центрі уваги Університету Савой-Монблан є, з одного боку, розробка міжнародних проектів, спільних кваліфікацій та програм, що видаються англійською мовою, а з іншого боку, де це можливо, стимулювати мобільність студентів, викладачів та науковців. як і для адміністративного персоналу. Сьогодні, існуючи на 5 континентах, що мають 240 двосторонніх угод, вона змогла в повній мірі скористатися своїм видатним місцем розташування на кордонах Швейцарії та Італії, щоб розвинути міцні, особливі стосунки з вищими навчальними закладами цих двох країн.

Наші студенти впевнені, що знайдуть у Савойі Монблан Університет сильну динаміку, особисту якість під наглядом, підтримку у виборі та розвитку своїх особистих планів, а також необхідні можливості для інтеграції в участь у робочому житті. Вибір університету Savoie Mont Blanc означає накопичення всіх можливих варіантів для особистого успіху та виконання.

Кабінети міст для людей

Розташований між Греноблем та Ліоном, поруч із швейцарськими та італійськими кордонами, Університет Савой-Монблан є державним фінансами міждисциплінарного вищого навчального закладу, визнаним на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Всього 14000 студентів на кампусах Якоба-Беллеком-кращих, Аннесі-ле-Вье і Ле Бурже-дю-Лака, вивчаючи 200 пропонованих курсів.

Дослідження за визнаною якістю

Його 19 лабораторій підтримують тісні зв'язки з національними дослідницькими інститутами (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Вони, зокрема, відрізняються організацією в міждисциплінарні тематичні осей: гірські дослідження, сонячна енергія, фізика та мехатроніка. Якість цього наукового середовища ще більше посилюється завдяки близькості CERN в Женеві, найбільшого прискорювача часток у світі, і дослідницькому кластеру з нанотехнологій у Греноблі.

Міжнародний вимір

У числі кращих французьких університетів за свої міжнародні відносини Університет Савой-Монблан займає перше місце в найбільших мережах іноземних бірж.

Розташування

 • Annecy

  Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry 5 Chemin de Bellevue Annecy-le-Vieux, 74940, Annecy

 • Argonay

  Université Savoie Mont Blanc Annecy Campus 5 chemin de Bellevue, 74940, Argonay

  • Le Bourget-du-Lac

   Domaine Universitaire "Chartreuse" Building Le Bourget-du-Lac, 73376, Le Bourget-du-Lac

   Запитання