Keystone logo
© TESS
Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Введення

Обидва університети і інженерна школа, UTC побудована на педагогіці автономії і міждисциплінарна технічних досліджень, орієнтованих на інновації. UTC готує інженерів, магістрів і докторів в змозі зрозуміти взаємодію технологій з людьми і суспільством, а також працювати в умовах глобального конкурентного середовища в інтересах сталого розвитку. Викладачі та інженери UTC надати сенс інновацій, дозволяючи поява нових областей цієї концепції та впровадження підприємництва в основі їх проблем.

наші цінності

UTC є модель навчання, де інженерні науки, гуманітарні та соціальні науки, економіка і політика інтегровані гармонійно в службі освіти для інженера, вченого, майбутнього менеджера, інноваційний , гуманіст, здатний освоїти проблеми складності в суспільстві інформації та комунікації.

UTC є установою, яка виробляє значення для нашого суспільства, в якому діалог може різні культури і різні способи пізнання світу.

Це місце, де інновації приходить на постійній основі.

креативність

UTC був створений для нього

гуманізм

UTC ставить людину в основі своїй екосистеми

міжкультурні

UTC створив Біотехнології

співробітництво

UTC ніколи не працює в поодинці, вона знаходиться в постійній взаємодії зі студентами, підприємств та інших університетів

зухвалість

UTC розвиває культуру ризику

наші місії

будуємо майбутнє

UTC і прагне позиціонувати себе в якості основної технології європейського університету світового класу, з сильним якорем на творчій та інноваційної діяльності.

До творчості, ми говоримо, що хочемо грати важливу роль в боротьбі ідей в двадцять першому столітті. Розвиток творчих здібностей студентів на основі заохочення наскрізних підходів, міждисциплінарних і міжкультурних, при сильній підтримці досліджень. Вона також вимагає зміцнення художньої бази, інновацій приводу і культури, фактор розвитку громадянства і зростання.

Завдяки інноваціям, ми вимагаємо, щоб повністю взяти на себе нашу потрійну місію виробництва знань і знань, їх передачі, а й перетворення їх в інновації всіх видів, людиною, служачи людству і компанія.

Така точка зору, відповідно до цінностей UTC, сучасний у своєму баченні ролі університету і оригінальна в своєму творчому честолюбства, має на увазі ряд умов:

бачення рухомий сильним UTCéenne спільноти і мобілізовані на підтримку проекту зрозуміла і поділяють всі організація та ефективне управління, реактивна, мобілізуюча, які сприяють ефективні об'єкти і особистий розвиток побудований і для наших студентів здатність залучати таланти, мобілізувати, розвивати, підтримувати і розвивати людські ресурси збільшення і диверсифікація фінансових ресурсів політика стратегічних альянсів і мереж, зокрема, в контексті сильних місцевих коренів

наші зобов'язання

Забезпечити дисциплінарну та тематичні дослідження передового досвіду, який рухається колективу займається міждисциплінарними і відкритою по його справах довкілля Проводять знання і знання за допомогою наукових досліджень Передача знань за допомогою навчання і підтримки студентів у дусі інновацій Впровадження знань та інновацій в процесі трансформації до появи винаходів

Розташування

  • Compiègne

    Rue du docteur Schweitzer CS 60319, 60203 COMPIEGNE Cedex France , , Compiègne

Запитання