Keystone logo
Université de Pau et des Pays de l'Adour GREEN Graduate Program - Materials Inspired Nature and for Energy and Sustainable Technologies (MINEST)
Université de Pau et des Pays de l'Adour

GREEN Graduate Program - Materials Inspired Nature and for Energy and Sustainable Technologies (MINEST)

Pau, Франція

1 Years

Англійська

Денне навчання

31 Mar 2024

Sep 2024

EUR 243 / per year *

На кампусі

* для неєвропейських студентів: €3770/рік. У 2022-2023 навчальному році UPPA автоматично надасть часткове зниження цих зборів для громадян інших країн ЄС; в результаті вони сплачуватимуть таку саму плату за реєстрацію, що й європейці

Введення

У 2022 році спонсором заняття виступила компанія L'Oreal.

Цей ступінь магістра спрямований на те, щоб запропонувати освітню базу, що з’єднує лабораторне середовище та живий світ, відповідаючи на екологічні та стійкі виклики переходу. Стратегії імітації, розроблені природою, представляють нескінченні наукові та технологічні виклики. Ці виклики будуть вирішені під кутом біоінспірації та біомімікрії з урахуванням екологічної свідомості та етики.

Ми пропонуємо нашим студентам унікальну можливість досліджувати живі системи та надихатися ними для розробки нових матеріалів. Наш біоміметичний підхід зосереджений на міждисциплінарних курсах, які змусять студентів переглянути те, як вони розробляють синтези, рецептури та обробку матеріалів завтрашнього дня відповідно до потреб промислових партнерів для побудови нашого майбутнього суспільства

І на першому, і на другому курсах магістратури студенти навчатимуться черпати натхнення в природі за допомогою біоміметичного підходу. Цей міждисциплінарний підхід, який використовує як фундаментальну науку, так і матеріалознавство, базується на спостереженні та розумінні живих організмів у їхніх екосистемах. Щоб досягти успіху в цьому курсі, студенти повинні будуть зрозуміти абстрактні поняття для розробки біологічних моделей, адаптованих до науково-технічних розробок.

Навчальна програма, що включає лекції, контрольовану та практичну роботу, а також тематичні дослідження, в основному зосереджена на стратегіях навчання, орієнтованих на студентів, включаючи проектне навчання. Навчання ведеться повністю англійською мовою викладачами та дослідниками університетів, а також соціально-професійними зацікавленими сторонами. Практичні роботи та тематичні дослідження відбуваються в лабораторіях Багатопрофільного науково-дослідного інституту навколишнього середовища та матеріалів (IPREM CNRS UMR 5254) з використанням високопродуктивного та найсучаснішого обладнання. Лекції заплановані на початку навчального курсу, щоб гармонізувати базові знання студентів, які мають різну освіту (біологія, фізика та хімія). За допомогою цього підходу ми хочемо розвинути навички спілкування студентів, щоб заохочувати автономію та стимулювати допитливість, креативність та емоційний інтелект. Основною метою є навчання майбутніх молодих дослідників зі спеціальними ноу-хау у спільному мисленні та здатними керувати дослідницькими проектами, натхненними біотехнологіями.

Активи

  • Стипендії
  • Навчання англійською мовою
  • Більше однієї третини ECTS отримано в дослідженні
  • Інтеграція дослідницьких лабораторій прямо з 1-го семестру M1
  • Навчання, орієнтоване на студента
  • Мультидисциплінарність (хімія, фізика та біологія)
  • Аспірантура з ступенем Ph.D. дисертація - якщо визнані критерії досконалості
  • Наставництво та індивідуальні програми: кожен студент матиме репетитора, з яким він/вона створюватиме свій навчальний план відповідно до його прагнень та дослідницьких інтересів. Репетитор також допоможе студенту визначити серію очних або електронних курсів навчання (до 20 або 25% для STEE GP), які він/вона зможе легко встигати.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання