Università del Salento

Università del Salento

Università del Salento

Введення

Це молодий динамічний університет, який прагне до розширення та доведення себе на національному та міжнародному рівнях. З 1955 року Università del Salento має на меті сприяти розвитку знань, навичок і заслуг і пропонує широкий спектр освітніх можливостей. Від юриспруденції до науки, економіки та інженерії, гуманітарних наук та медіа-досліджень, університет надає академічні Pathways до цілого ряду професій, а також аспірантуру та спеціалізовані курси, розроблені спеціально для задоволення потреб робочого місця.

Вісім відділів надають послуги та інформацію для студентів, а також тридцять три дослідницькі центри по всій території Саленто. Università del Salento стрімко виріс за останні роки, консолідуючи та зміцнюючи свою роль як наріжного каменя місцевої культурної та соціальної системи. Він також має ступінь доктора філософії. Шкільні та аспірантури для культурної спадщини та для юридичних професій. Престижна школа ISUFI Grandes écoles пропонує курси бакалаврату та аспірантури високого рівня для студентів-стипендіатів, щоб сприяти досконалості.

Місія

Університет Саленто - це спільнота, що складається зі студентів, викладачів та технічно-адміністративного персоналу, яка визнає себе у вільному просуванні досліджень і викладання як інструментів людського розвитку, утвердження плюралізму та прагнення до рівної соціальної гідності , у повній незалежності від будь-якої ідеологічної, політичної, релігійної чи економічної орієнтації. В університетській спільноті ніхто не може зазнавати дискримінації в будь-якому вигляді чи формі через вибір навчання, дослідження та викладання.

Університет Саленто гарантує своїм студентам рівні можливості та рівну гідність шляхом заохочення заслуг і підвищення досконалості та підтримує прикладні та фундаментальні дослідження, визнаючи принцип оцінки.

Поряд із двома основними цілями навчання та дослідження, Університет Саленто переслідує третю місію, тобто він працює над заохоченням безпосереднього застосування, валоризації та використання знань для сприяння соціальному, культурному та економічному розвитку території. в якому він діє.

На міжнародному рівні Університет Саленто підтримує всі форми співпраці, спрямовані на поширення знань і взаємозбагачення між культурами, циркуляцію знань і обмін студентами та співробітниками.

Особливості кампусу

  Прийом

  Візові вимоги

  Студенти з-за меж ЄС, яким потрібна віза

  Якщо вам потрібно подати заяву на отримання в’їзної візи для навчання в Італії, оскільки ви не є громадянином ЄС і проживаєте за кордоном, то кроки, які необхідно виконати, щоб вступити до університету Саленто, є такими:

  1. Виберіть курс, який вас цікавить, із запропонованих у 2023/2024 навчальному році
   • Усі навчальні курси (ступені бакалавра та магістра)
   • Тільки міжнародні курси
  1. Уважно прочитайте «Процедури вступу, проживання та зарахування іноземних студентів, а також відповідне визнання кваліфікацій на курсах вищої освіти в Італії, дійсних на 2023-2024 навчальний рік».
  2. Попередньо зареєструйтеся на веб-порталі Universitaly.it .
  3. Перейдіть на веб-сайт studenti.unisalento.it і зареєструйтеся.
  4. Якщо ви вибрали курс відкритого доступу для отримання ступеня бакалавра або ступеня магістра унікального циклу, дочекайтеся підтвердження вашої заявки на вступ до університету та, отримавши візу, продовжуйте реєстрацію (Immatricolazione - з 3 липня 2023 року по 6 листопада 2023 року) .
  5. Якщо курс, який вас цікавить, є ступенем бакалавра з обмеженою кількістю місць, зареєструйтесь на відбірковий тест.
  6. Якщо вас приймуть, вашу заявку на Universitaly буде підтверджено, і як тільки ви отримаєте візу, ви зможете продовжити реєстрацію (Immatricolazione).
  7. Якщо курс, який вас цікавить, є ступенем магістра, ви повинні відповідати вимогам, які вимагає курс навчання (див. анонс курсу) та зареєструватися на вступний іспит (див. інструкцію). Якщо вас приймуть, вашу заявку на Universitaly буде перевірено, і ви зможете продовжити реєстрацію (Immatricolazione).

  Будь ласка, зверніть увагу: вимоги до знання мови для вступу на навчальні курси вказані в повідомленні про прийом.

  Розташування

  • Lecce

   Piazza Tancredi, 7, 73100, Lecce

   • Brindisi

    Cittadella della Ricerca 14, 72100, Brindisi

   Запитання