Università degli Studi di Udine

Università degli Studi di Udine

Università degli Studi di Udine

Введення

UNIUD - це молодий динамічний університет, місія якого - сприяти вищій освіті, передаючи знання та генеруючи нові ідеї на передовій суспільства. Запорукою його успіху як на національному, так і на міжнародному рівні є якість та ентузіазм усіх його складових

В даний час університет має наступні програми в галузі сільського господарства, економіки, техніки, права, сучасних мов, спілкування та навчання, гуманітарних наук, медицини та хірургії та математики, інформатики та мультимедіа.

Університет бере активну участь у проектах обміну студентами та персоналом з університетами ЄС і в даний час працює у тісній співпраці з кількома університетами Східної Європи та інших країн, що не входять до ЄС. Більше того, університет бере участь у багатьох дослідницьких проектах на національному та міжнародному рівнях. Поточна кількість студентів, які навчаються в університеті, становить приблизно 17.000.

Географічно розташований в центрі Європейського Союзу, Удінський університет відіграє активну роль у тісній мережі відносин, прагнучи ділитися своїми знаннями та ідеями. З часу свого створення Удінський університет проводив політику інтернаціоналізації, спрямовану на підготовку студентів та налагодження відносин та партнерських відносин з університетами та установами Європи та решти світу.

Удінський університет співпрацює не тільки в Європі, але і по всьому світу і має давні зв'язки з Америками, Канадою, Австралією, Індією та Китаєм.

Чому UNIUD

UNIUD - це молодий динамічний університет, місією якого з моменту заснування в 1978 році було сприяння вищій освіті шляхом передачі знань та генерування нових ідей на передовій суспільства. Запорукою його успіху як на національному, так і на міжнародному рівні є якість та ентузіазм усіх його складових.

Ми цінуємо заслугу

Щороку найкращі випускники університету отримують гранти, що включають зниження вартості навчання для вступу на магістерські курси та сприяння програмам працевлаштування.

Ми уважні

UNIUD пропонує різні послуги для забезпечення добробуту своїх студентів, щоб допомогти тим, хто має проблеми з адаптацією до університетського життя, або тим, хто стикається з труднощами під час навчання. Послуги включають безкоштовні лабораторії для управління тривожністю, методів вивчення, ефективних комунікативних навичок, уважності, медитації, вирішення проблем та прийняття рішень («Проект Агіатаменте»).

Ми піклуємось про Вас

Увага, яку ми приділяємо студентам, є справжньою доданою вартістю: кожен курс має вихователя, який може допомогти студентам і піклуватися про них.

Ми думаємо про Вас

Завдяки якості наших курсів та їх зв'язку з фірмами та потребами території, випускники UNIUD могли легко знайти роботу (77,5% випускників через рік після здобуття ступеня). Більше того, наша служба центру кар’єри організовує ярмарки вакансій та консультує випускників щодо можливостей працевлаштування.

119239_pexels-photo-1438084.jpeg

Навчання в основі Європи

Удінський університет, розташований в Удіне, місті в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, на північному сході Італії, знаходиться в самому серці Європи і є місцем зустрічей різних світів і культур. UNIUD та Удіне мають розслаблену атмосферу, привітну для студентів, і в межах легкої досяжності багатьох визначних місць в Італії, Європі та за її межами. За кілька кілометрів знаходиться Аквілея - старе римське місто, засноване в 181 році до нашої ери, з багатими археологічними знахідками, де студенти та викладачі університету часто ходять на розкопках. Чівідале-дель-Фріулі є одним з найважливіших лонгобардських місць у світі, а Сан-Даніеле-дель-Фріулі добре відомий своєю якісною шинкою. Пальманова - коштовність у формі зірки, і на пагорбах Фріулі є численні середньовічні замки.

Прості приміщення

В основі вашого університетського досвіду ви знайдете чудове житло, засоби, підтримку студентів та соціальне життя. Кампуси просторі, з великою кількістю садів і зелених зон.

Бібліотеки добре обладнані, тому ви можете спокійно сидіти та вчитися. Ви можете проживати в студентських будинках, або, якщо хочете, ви можете зняти квартиру в місті. Ви можете поспілкуватися з однокурсниками за кавовими машинами або в їдальнях.

Лабораторії, викладачі та курси електронного навчання

В UNIUD ви знайдете співробітники відданих, досвідчених та натхненних викладачів, які кинуть виклик вам досягти найкращих результатів. Ви будете працювати із захопленими дослідниками та викладачами на лекціях, семінарах та навчальних посібниках, а також знайдете час для самостійного навчання. Усім студентам призначений персональний наставник, який допоможе їм вирішити будь-які проблеми, з якими вони стикаються. Для вас доступне безліч різноманітних лабораторій: ультрасучасні наукові лабораторії, мовні лабораторії та його кабінети.

Усі курси можна відвідувати в класі або за допомогою електронного навчання відповідно до потреб студента. Це сприяє мультимедійному навчанню та покращує досягнення дидактичних цілей.

Загальна інформація

Іноземні студенти, які не входять до ЄС, повинні подати заявку на попереднє зарахування до посольства або консульства Італії у країні свого проживання. Після завершення процедури попередньої реєстрації для в’їзду до Італії буде видана віза для навчальних цілей. Вимоги до доступу до бакалаврських та магістерських курсів є обов’язковими для всіх студентів із іноземною кваліфікацією, незалежно від їх національності, незалежно від того, випускається вона країною ЄС чи не є членом ЄС.

Медична страховка

Громадяни ЄС повинні попросити Європейську карту здоров'я (TEAM) у своїй країні. Громадяни, які не є членами ЄС, повинні оформити приватне медичне страхування для покриття всього свого перебування в Італії.

Житло

Інформація та поради щодо житла доступні на веб-сайті: www.uniud.it/en/uniud-international та у такій групі в Facebook: Cerco & Offro Casa - Università degli Studi di Udine .

Університетські містечка та заклади

Університет Удіне розташований в історичному центрі Удіне і має 3 кампуси в регіоні Фріулі Венеція Джулія (Горіція, Порденоне та Гемона дель Фріулі).

У кожному кампусі є власні бібліотеки, лабораторії, обчислювальні машини та їдальні.

Служби підтримки для студентів

В Uniud ви можете знайти будь-яку необхідну підтримку. Існують ІТ, мови, послуги репетиторів тощо. Ви також можете знайти студентські асоціації, отримати знижки в узгоджених магазинах чи громадському транспорті та скористатися міською послугою спільного використання велосипедів.

Розташування

 • Udine

  via Palladio 8, 33100, Udine

 • Pordenone

  Via Prasecco 3/a, 33170, Pordenone

  • Gorizia

   Via Diaz, 5, 34170, Gorizia

   • Gemona del Friuli

    p.le D. Simonetti, 2, 33013, Gemona del Friuli

    Запитання