Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Введення

Студенти та випускники Università Cattolica відчувають щастя бути частиною найбільшого приватного університету в Європі. Він характеризується твердою прихильністю до надання спеціалізованих послуг студентам і його визнаною академічною якістю.

Навчання в Каттоліці означає навчання в міжнародному контексті, у якому є представники понад 160 різних національностей у наших чотирьох кампусах, але в душі італійці.

Що справді відрізняє наш університет, так це різноманітність кампусу та безмежні можливості, які сприяють налагодженню контактів і можливостям кар’єрного зростання на основі розташування наших п’яти кампусів у Мілані, Брешії, П’яченці, Кремоні та Римі.

Мілан — це цифрова стартова столиця, де гарантовано справжній студентський досвід міського життя; Брешія є інноваційним центром університету, завдяки своїм найсучаснішим лабораторіям, які викладають найсучасніші тенденції та професійні внески; кампус Piacenza занурений у Food Valley, насолоджуючись виключно міцними зв'язками з компаніями в агропродовольчому секторі; абсолютно новий кампус Кремони - це повністю відреставрований монастир 16-го століття, розташований у стратегічному місці для вивчення агробізнесу з лабораторіями на території кампусу та рівнинними полями ферми.

Рим, вічне місто, може похвалитися відомою Школою медицини та хірургії, у якій 43 викладачі входять до списку найкращих італійських вчених.

Università Cattolica постійно працює над розробкою нових і нових програм: ви будете впевнені, що виберете програму та навчальне середовище, які найкраще підходять для вас і які сприятимуть зростанню ваших навичок і компетенцій, щоб запропонувати вам світле майбутнє!

1. Найбільший приватний університет Європи
Історичний університет із понад 100-річною історією, найбільший у Європі за кількістю студентів. Університет характеризується сильним прагненням надавати спеціальні послуги іноземним студентам (нетипове в національному контексті!).
Повний спектр можливостей і послуг кампусу гарантує, що кожен іноземний студент має доступ до всієї підтримки, інформації та наставництва, яких шукають іноземні студенти. До них належать спеціалізований міжнародний студентський центр, житлово-комунальна служба, оздоровчий центр, спортивні споруди та міжнародні студентські асоціації.

2. Міжнародно визнана якість навчання
Багатопрофільний університет із 12 різними школами, понад 40 програмами з викладання англійської мови на всіх рівнях навчання в кількох різних галузях навчання. 16 наших навчальних дисциплін входять до топ-300 глобального рейтингу QS за предметами (2022).

3. Винятково міцні зв'язки з промисловістю
Вплив і зв'язки з відповідними роботодавцями найвищого престижу: виробничі зв'язки з найбільш всесвітньо відомими компаніями, що дозволяє налагодити контакти та можливості стажування. Завдяки винятковому рівню працевлаштування випускників після навчання, ми займаємо перше місце в країні за рейтингом зв’язків між роботодавцем і студентом, рейтинг працевлаштування випускників QS (2022).

4. Справжній міжнародний досвід, але з італійським серцем

Студенти занурюються в справжній італійський досвід і в міжнародний контекст класної кімнати (представлено понад 165 національностей!).
Кампуси мають стратегічне розташування, щоб забезпечити вивчення найновіших тенденцій і професійний внесок у вибрану вами тему навчання з легким доступом до компаній для стажування та відвідувань.
Наші 5 кампусів розташовані в чудових місцях, таких як Мілан, Рим, Брешія, Кремона та П'яченца.

Особливості кампусу

  Прийом

  Загальні вимоги до вступу

  Вимоги до вступу базуються на останніх правилах прийому, опублікованих Міністерством освіти Італії, і застосовуються до всіх студентів з іноземними кваліфікаціями, незалежно від їх національності, як для кваліфікацій, присвоєних у країнах Європейського Союзу (ЄС), так і в країнах, що не входять до ЄС.

  1. Кандидати, які відповідають вимогам, повинні мати диплом про середню освіту.
  2. Вступ до програм другого циклу можливий, якщо ступінь бакалавра демонструє всі наступні характеристики:
   • Це офіційна кваліфікація першого циклу відповідної іноземної системи вищої освіти,
   • Це кваліфікація, видана вищим навчальним закладом, регулярно акредитованим або визнаним у країні, яка присуджує. Якщо ви навчалися в третій країні, установа, де ви навчалися, повинна бути акредитована або визнана в країні, де вона працює,
   • Це кваліфікація, яка дозволяє вступити до порівнянної програми другого циклу у відповідній іноземній системі вищої освіти;
  3. Це кваліфікація, що відповідає елементам італійської кваліфікації, необхідним для вступу до Laurea Magistrale, наприклад, академічний характер, дослідницькі елементи, тривалість програми та загальний ECTS (мін. три роки та 180 ECTS), загальна кількість років навчання (зазвичай потрібно 15 років).
  4. Ступінь бакалавра необхідно отримати до 31 липня 2022 року.

  Відповідність наукового ступеня для вступу до Laurea Magistrale встановлюється університетом, який приймає заяву. Кожен університет встановлює свої критерії та правила (включно з необхідною документацією) для вступу та зарахування на навчальну програму.

  Прийом здійснюється на основі оцінки академічних документів, поданих разом із заявою, тоді як зарахування здійснюється за умови перевірки дійсності отриманої кваліфікації.

  Вимоги до володіння англійською мовою

  Визнані сертифікатиАдміністратор тестуванняНеобхідний мінімальний бал
  Академічний IELTSКембриджське оцінювання англійської мови6.0
  TOEFL iBTETS (код Каттоліцького університету: 2605)84
  Cambridge English: First, Advanced, ProficiencyКембриджське оцінювання англійської мови173
  Cambridge English: Business Vantage, BusinessКембриджське оцінювання англійської мови173

  Розташування

  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      Запитання