Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Введення

Про UVA

УФА

A УФА Він був заснований в 1971 році і прийнятий в останні роки помітним процесі академічного зростання і результатів, отриманих в останні моментів оцінок Міністерства освіти (MEC). У 2012 році інститут досяг контакт 4 MEC загальний індекс курсів (1-5), найвищий досягнутий приватного університету в країні. Сьогодні вона займає сьоме місце в рейтингу кращих приватних університетів в країні, що є другим кращим зокрема штат Ріо-де-Жанейро.

Він пропонує 40 студентів і технологічного закінчення, градусів п`ять майстер-их і більше 70 Sensu курси після закінчення навчання. У 2012 році дозвіл було надано для створення першого докторської університету в галузі психоаналізу, охорони здоров'я та суспільства, яка провела своє перше класу в 2013 році.

З чотирьох кампусів, три з них у місті Ріо-де-Жанейро - Тіжука, бар і центр - і четвертою в Кабо-Фріо, в озер і оздоровчий центр, університет переживає період значних інвестицій в інфраструктуру.

УФА пропонує аспірант курси дистанційного навчання і програми подвійного сертифікації, у партнерстві з американськими університетами. Перші курси в поєднанні з університетом Техасу Arlington (УТА).

Ректор

Арлінду Cardarett Vianna

Декан випускника

Катя Христина Чорногорія Кроки Pro-декан післядипломної освіти, наукових досліджень та розширення Марія Беатрис Дуарте Balena проректор зі студентських питань

Розташування

  • Belém

    Belém, Бразилія

    Запитання