Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Введення

Презентація

Університет Сан-Франциско (USF), студент має традицію твердої установи на ринку освітніх послуг. Вони більш 39 років досвіду та 80000 випускників. Присутній в містах Браганса Пауліста, Кампінас (Одиниці Swift і Cambuí), Itatiba і Сан-Паулу, пропонуючи більш 30 бакалаврів, 10 випускника, у тому числі трьох майстрів і докторських програм.

Університет, основний стовп повна формування студента. У цьому сенсі, вчителі працюють з віддачею для студента стояти в обраній ними професії. Поза класі, події пропонуються, курси, проекти та інформаційно-пропагандистських програм, а також всю необхідну підтримку для студента для участі в обмінах і на ринок праці, в тому числі інших можливостей.

Для всього цього, USF це університет, який на додаток до передачі знань, сприяє розвитку невід'ємною людини, беручи участь у студентській мрією стати компетентним і досвідченим професіоналом.

Істота співтовариство

Фонд універсальної є частиною обраної групи вищої освіти інститутів Співтовариства (ICES) в Бразилії, що бере участь також Бразильська асоціація університетів (Співтовариства) ABRUC, яка об'єднує 66 інститутів, представляючи концепції 3-5 на загальний індекс Банку Курси ( МПК), Міністерство освіти (MEC).

ICES характеризуються передового досвіду у своїй діяльності і покликання внесок в життя суспільства. Ще одна важлива відмінність в тому, що 100% коштів, залучених від спільноти реінвестується в переваги для студентів і спільноти, тому що вони несуть некомерційної діяльності.

Навіяно темою "Освіта для світу" і переїхав його покровителя, святого Франциска Ассизького, місія USF є виробництво та поширення знань, братерства і солідарності. Таким чином, день за днем, поняття «Community College» здійснюється через соціальні проекти і підтримки спільноти дій та заходів, які, як стовпи викладацької, наукової та розширення.

Аспірант в USF мають можливість випробувати реальність спільноти, поєднуючи теорію з практикою.

Місія

Виробляти і поширювати знання, звільняючи людей для спілкування між наукою і вірою і сприяти братство і солідарність, через практику хорошого і подальшим миростроительства.

Вид

Щоб бути визнаним у навчанні, динамізм, інновації та прихильність суспільства, справедливості, миру та екології.

Розташування

  • São Paulo

    São Paulo, Бразилія

Запитання