Federal University of Espírito Santo

Federal University of Espírito Santo

Federal University of Espírito Santo

Введення

Federal University of Espírito Santo (Уфес) - це самоврядна установа, підключена до Міністерства освіти (МОК), з навчальною, науковою, адміністративною, фінансовою та автономною владою. Він працює у вірі в неподільність навчальних, дослідницьких та пропагандистських програм із покликанням працювати у всіх галузях знань.

Ufes був заснований 5 травня 1954 року. Він включає чотири університетських містечка - Гоябейрас і Маруїпе у столиці Віторії, а також муніципалітети Алегре (на південь штату) та Сан-Матеус (на північ штату) - з площею 4,3 млн. кв. Загальна площа його містечок становить 292 000 квадратних метрів (забудована площа).

Ufes пропонує 103 спеціальності для студентів, загальна кількість яких складає 5 004 місця на рік. У аспірантурі він має 62 магістерські програми та 31 кандидатську. програм. У ньому працюють 1780 професорів, 1928 адміністративних працівників, 20 467 студентів та 4000 аспірантів. Адміністративний штаб знаходиться в Кампусі Гоябейрас, що у Віторії.

У галузі науково-технічних досліджень Ufes має близько 5581 поточного проекту. У галузі виїзних програм вона розробила 851 проект та програму в усіх муніципалітетах штату Еспіріту-Санту, що обслуговує близько 2 мільйонів людей.

Ufes також пропонує приміщення для академічних та широких спільнот, включаючи свій театр - найбільший і найсучасніший у нашій державі - кінотеатр, художні галереї, мовний центр, бібліотеки, планетарій та астрономічну обсерваторію, аудиторії, спортивний центр та інші.

Він також надає послуги в галузі охорони здоров'я через університетську лікарню Кассіано Антоніо Мораес (HUCAM) - головний заклад охорони здоров'я в штаті Еспіріто-Санту - пропонуючи різні медичні спеціальності, працюючи в якості довідкового пункту в медичній допомозі середньої та високої складності.

Розташування

  • Goiabeiras

    Avenida Fernando Ferrari,514, 29075-910, Goiabeiras

    Запитання