Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Введення

Universidade Federal de Pernambuco (UFPE) є одним з найкращих університетів країни, що викладає (для студентів та аспірантів) та наукових досліджень, є найкращим на північному північному сході, згідно з оцінками міністерств освіти (MEC) та науки та Технологія (MCT).

Генеральний омбудсмен Universidade Federal de Pernambuco - це простір для Universidade Federal de Pernambuco та вислуховування проявів (пропозиція, прохання, скарга, скарга, похвала) з боку населення, що гарантує соціальну участь як здійснення громадянства. Крім того, це важливий сектор у кваліфікації державної служби. Аналітичні звіти з тем, над якими працював омбудсмен, представлені секторам університетського управління з метою надихати на побудову потоків, процедур, процесів, що оптимізують життя та стосунки у Universidade Federal de Pernambuco .

Створений в 2012 році, з середини 2014 року, омбудсмен Universidade Federal de Pernambuco почав функціонувати через Систему управління попитом, яка називається Ouve Universidade Federal de Pernambuco , канал, за допомогою якого здійснювались маніфестації та з внутрішнім управлінням університету. Ця система була припинена відповідно до Нормативної інструкції Міністерства прозорості та загального контролю за діяльністю Союзу № 19 від 12.03.2018 р. Сьогодні маніфестації повинні здійснюватися системою омбудсмена Федеральної виконавчої влади (Eletronic System and -Ouv), координується Федеральним офісом омбудсмена (OGU). Саме на Платформі Fala.BR проходять Маніфестації.

Розташування

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    Запитання