Keystone logo
Universidade Europeia

Universidade Europeia

Universidade Europeia

Введення

Universidade Europeia забезпечує доступ до вищої освіти, орієнтованої на студентів. Він виділяється завдяки інноваційному потенціалу та диференційованій академічній моделі, заснованій на принципах якості, інтернаціоналізації та близькості до бізнесу та ринку праці.

Вона має на меті підготувати своїх студентів до глобальних професіоналів майбутнього з усіма необхідними навичками для досягнення професійного успіху в будь-якій точці світу.

Universidade Europeia ступінь бакалавра, ступінь магістра та доктора наук, а також програми вищої освіти в таких різних областях, як управління, право, психологія, людські ресурси, маркетинг, дизайн, комунікації, спорт, комп'ютерна інженерія та технології. Він виділяється як провідний вищий навчальний заклад в галузі гостинності та управління туризмом.

Місія

Створювати глобальних професіоналів. Сприяти розвитку глобального суспільства, готуючи студентів та пропагуючи підприємницьке ставлення, засноване на принципах соціальної відповідальності, інтернаціоналізації, досконалості у наукових дослідженнях та працевлаштування.

Бачення

Бути провідним університетом та вищим навчальним закладом за вибором серед студентів та роботодавців.

Цінності

Навчати топ-підприємців та професіоналів з використанням інноваційних методів, підготовку їх до світового ринку.

 • Рідкість - в академічному розвитку програм та студентів та протягом усього управління процесом.
 • Різноманітність - пропонуйте різноманітні якісні програми на різних рівнях вищої освіти.
 • Універсальність - готуйте професіоналів до світу без кордонів, заохочуючи та забезпечуючи контакт з іншими культурами.
 • Інновації - адаптуйте наше навчання до потреб ринку праці, пропонуючи сучасні методи та зміст, щоб успішно готувати студентів.

Розташування

 • Lisbon

  Quinta do Bom Nome Estrada da Correia, no. 53, 1500-210, Lisbon

 • Lisbon

  Avenida D. Carlos I, nº4, 1200-649, Lisbon

  • Porto

   Porto, Португалія

   • Lisbon

    R. Laura Aires 4, Lisboa, Portugal, 1600-604, Lisbon

    Запитання