Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Введення

Universidade Estadual Пауліста (Unesp) була створена в 1976 році. Вона консолідувала проект, котрий поєднує науково-технічного, економічного, культурного і соціального розвитку прихильних принципам демократії і чітко усвідомлює свою статусу державної установи, вставлений і дуже активний в бразильському суспільстві. Unesp's дії зосереджені майже в кожному області експериментальних і теоретичних наук, таких як: машинобудування, охорона здоров'я, комунікації, гуманітарних, соціальних наук і мистецтв, серед інших.

Взаємодія Unesp з різними секторами суспільства робить сильний вплив на його соціального ландшафту. Її рівень висока кваліфікація може бути підтверджена за допомогою виразної числа колишніх студентів, вставлених в професійному ринку, а також його верхньої позиції в бразильських національних рядах щодо всіх областях, де він присутній.

Після світової тенденції і обов'язково бути готові до цього, Unesp тепер, як ніколи, шукає нові кордони, щоб перетнути і викликів до обличчя, підписавши нові угоди з кращих установ якості у всьому світі.

Unesp є шановним установою з досвідченими членами, повністю акредитованих програм і сильні науково-дослідницької бази - і вони залишаться свої пріоритети.

Unesp є одним з найбільших і найбільш важливих бразильських університетів, з видатні досягнення в навчальних, науково-дослідних та інформаційних послуг. Unesp підтримується державними фондами і разом з USP (університет штату де Сан-Паулу) і UNICAMP (Universidade Estadual де Кампінас) пропонує безкоштовний громадський вищу освіту в штаті Сан-Паулу.

Unesp є найуспішнішим модель многоколледжевой університету в Бразилії. таких унікальна характеристика дозволяє інтенсивні і різноманітні заходи в Сан-Паулу, самого розвиненої держави в країні. його вплив може бути визнано за рівнем регіонального розвитку, де його кампуси розташовані: один у столиці штату і ще 22 осіб стратегічно розподілені на всій території держави.

ТЕХНІЧНІ-науковий СПІВРОБІТНИЦТВО

Підтримка установ і ресурсами

Для розвитку своєї основної діяльності Unesp отримує фінансову допомогу від основних дослідницьких підтримки установ в країні, таких як: FAPESP, CNPq, накидки і FINEP. Ці ресурси гарантується угод, які дозволяють викладачам і студентам брати участь в програмах обміну, розвиток академічних проектів і послуг. Ці угоди підписані з національними та закордонними університетами, інститутами, асоціаціями, фондами, мерії, уряду бюро, міністерств, федеральних і державних установ і приватних компаній, додавши, до 300 партнерств, які щорічно збільшується.

Розташування

  • São Paulo

    Rua Quirino de Andrade, 215 01049-010 , , São Paulo

    Програми

    Запитання