
Міжвузівський магістр з теоретичної хімії та обчислювального моделювання
Vigo, Іспанія
ТРИВАЛІСТЬ
2 Years
МОВИ
Іспанська
ТЕМП
Денне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
Кінцевий термін подання заявки
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Sep 2025
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
EUR 2 090 *
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
На кампусі
* ЄС: 1671,60 євро - поза ЄС: 2089,50 євро
Введення
Ступінь магістра з теоретичної хімії та обчислювального моделювання - це дворічна програма, 120 ECTS, яка проводиться особисто та онлайн серед 14 університетів-учасників. Онлайн-частина здійснюється через платформу Adobe Connect, тоді як очна частина складається з серії курсів фіксованої тривалості, організованих університетами-учасниками.
Ступінь магістра з теоретичної хімії та обчислювального моделювання є престижною програмою не лише на національному рівні, де вона була серед 3 найкращих ступенів магістра в експериментальних і технологічних науках у рейтингу El Mundo протягом 6 років поспіль, але й на міжнародному рівні. . Європейська тематична мережа з хімії (ECTN) визнала її «Сертифікат Євромарки», що засвідчує її якість як програми, а Європейський Союз надав їй ступінь магістра Erasmus Mundus (у 2010 році та знову в 2019 році) для її міжнародного аспекту.
Ідеальні студенти
Профіль вступу буде однаковим у всіх закладах, які уклали договір. Щоб отримати доступ до офіційних вчень магістра з теоретичної хімії та обчислювального моделювання, необхідно:
- Володіння офіційним дипломом іспанського університету з хімії, фізики чи матеріалознавства або іншим дипломом, виданим вищим навчальним закладом, що належить до країни-члена Європейського простору вищої освіти, який відповідає вимогам для доступу до магістерських курсів.
- Так само випускники освітніх систем за межами Європейського простору вищої освіти можуть отримати доступ до програми без необхідності визнання їхніх кваліфікацій, за умови перевірки університетами, які підписали угоду, що вони засвідчують рівень підготовки, еквівалентний відповідним офіційним кваліфікаціям іспанського університету, про які вже згадувалося, і що вони дають їм право на доступ до аспірантури в країні, яка видала кваліфікацію. Доступ за допомогою цього маршруту за жодних обставин не означатиме схвалення попередньої кваліфікації, яку має зацікавлена сторона, а також її визнання з будь-якою іншою метою, окрім проходження магістерських курсів.
Академічний координаційний комітет магістратури буде органом, відповідальним за процес прийому, і складатиметься з координаторів усіх університетів, які є частиною консорціуму.
Прийом
Навчальний план
Результат програми
Базові навички
- CB1: Володіти та розуміти знання, які забезпечують основу або можливість бути оригінальними у розробці та/або застосуванні ідей, часто в дослідницькому контексті.
- CB2: Студенти знають, як застосовувати отримані знання та свою здатність вирішувати проблеми в нових або маловідомих середовищах у більш широкому (або міждисциплінарному) контексті, пов’язаному з їхньою сферою навчання.
- CB3: Студенти здатні інтегрувати знання та зіткнутися зі складністю прийняття суджень на основі інформації, яка, хоча й неповна або обмежена, включає роздуми про соціальні та етичні обов’язки, пов’язані із застосуванням їхніх знань і суджень.
- CB4: Студенти повинні бути в змозі повідомити свої висновки, знання та основні причини, які їх підтримують, для спеціалізованої та неспеціалізованої аудиторії в чіткій та недвозначній формі.
- CB5: Студенти повинні володіти навичками навчання, які дозволять їм продовжувати навчання у спосіб, який буде значною мірою самостійним або автономним.
Загальні компетенції
- CG1: Студенти здатні сприяти, в академічному та професійному контексті, технологічному та науковому прогресу в суспільстві, заснованому на знаннях і повазі до:
- a) Основні права та рівні можливості чоловіків і жінок.
- б) Принципи рівних можливостей та загальної доступності для людей з обмеженими можливостями.
- в) Цінності, властиві культурі миру та демократичним цінностям.
- CG2: Студенти здатні вирішувати проблеми та приймати рішення будь-якого характеру згідно з відданістю захисту та практиці політики рівності.
- CG3: Студенти здатні працювати в команді як на міждисциплінарному рівні, так і зі своїми однолітками, поважаючи принцип рівності між чоловіками та жінками.
- CG4: учні розвивають критичне мислення та міркування, а також знають, як спілкуватися рівноправно та без сексизму як усно, так і письмово, своєю мовою та іноземною мовою.
- a) Основні права та рівні можливості чоловіків і жінок.
- б) Принципи рівних можливостей та загальної доступності для людей з обмеженими можливостями.
- в) Цінності, властиві культурі миру та демократичним цінностям.
- CG2: Студенти здатні вирішувати проблеми та приймати рішення будь-якого характеру згідно з відданістю захисту та практиці політики рівності.
- CG3: Студенти здатні працювати в команді як на міждисциплінарному рівні, так і зі своїми однолітками, поважаючи принцип рівності між чоловіками та жінками.
- CG4: учні розвивають критичне мислення та міркування, а також знають, як спілкуватися рівноправно та без сексизму як усно, так і письмово, своєю мовою та іноземною мовою.
Специфічні навички
- CE1: Студенти демонструють свої знання та розуміння фактів, застосовуючи концепції, принципи та теорії, пов’язані з теоретичною хімією та обчислювальним моделюванням.
- CE2: розширити та/або отримати знання про основні методи квантової хімії та критично оцінити їхню застосовність.
- CE3: Отримайте глобальне бачення різних застосувань теоретичної хімії та моделювання в галузях хімії, біохімії, матеріалознавства, астрофізики та каталізу.
- CE4: Розуміє теоретичні та практичні основи обчислювальних методів, за допомогою яких ви можете аналізувати електронну, морфологічну та структурну структуру сполуки та відповідним чином інтерпретувати результати.
- CE5: Керувати основними джерелами наукової інформації, пов’язаної з теоретичною хімією та обчислювальним моделюванням, мати можливість шукати відповідну інформацію з хімії на веб-сторінках структурних даних, хіміко-фізичних експериментальних даних, у базах даних молекулярних розрахунків, у наукових бібліографічних базах даних та під час критичного читання наукових праць.
- CE6: здатний зробити внесок шляхом оригінальних досліджень, які розширюють межі знань у хімічному моделюванні, розробляючи значний корпус, який заслуговує, принаймні частково, на національну публікацію.
- CE7: учень розуміє основи статистичної механіки, сформульовані на основі колективів.
- CE8: Знає, як розрахувати статистичні суми та застосувати квантову та класичну статистику до ідеальних систем, які цікавлять хімію.
- CE9: Учень має математичну основу, необхідну для правильного лікування симетрії в атомах, молекулах і твердих тілах, з акцентом на можливі застосування.
- CE10: Ви знайомі з фундаментальними постулатами квантової механіки, необхідними для хорошого розуміння найпоширеніших методів, що використовуються в квантовій хімії.
- CE11: учні опановують найпоширеніші методи програмування у фізиці та хімії та знайомі з основними інструментами обчислення в цих областях.
- CE12: Ви можете розробляти ефективні програми Fortran, щоб використовувати ці інструменти у своїй щоденній роботі.
- CE13: Розуміє основні принципи методології "ab initio" та теорії функціоналу щільності.
- CE14: Учень здатний розрізняти різні існуючі методи та як вибрати найбільш відповідний для кожної проблеми.
- CE15: Студенти розуміють і володіють математичними інструментами, необхідними для розвитку теоретичної хімії в її фундаментальних аспектах і її застосуваннях.
- CE16: Знає теорії та методи розрахунку, пов’язані з кінетичними процесами, і критично оцінює їх застосовність до розрахунку констант швидкості.
- CE17: Студент знайомий з обчислювальними методами, які, засновані на молекулярній механіці та динаміці, є основою для розробки цікавих молекул у таких галузях, як фармакологія, електрохімія тощо.
- CE18: Знає та критично оцінює застосовність передових методів квантової хімії до квазівироджених систем, таких як системи з перехідними металами або збуджені стани (їх спектроскопія та реакційна здатність).
- CE19: Знає теорії та методи розрахунку для дослідження твердих тіл і поверхонь; критична оцінка його застосовності до проблем каталізу, магнетизму, провідності тощо.
- CE20: знає існування передових обчислювальних методів, таких як: інструкції та конвеєри даних, суперскалярні та мультискалярні процесори, ланцюгові операції, паралельні платформи тощо.
Наскрізні компетенції
- CT1: Студент здатний адаптуватися до різних культурних середовищ, демонструючи, що він/вона гнучко реагує на зміни.
- CT2: Студент організований на роботі, демонструючи, що він/вона знає, як управляти часом і ресурсами, які йому/їй доступні.
- CT3: Студент має здатність аналізувати та синтезувати таким чином, що він/вона може розуміти, інтерпретувати та оцінювати відповідну інформацію, беручи на себе відповідальність за своє власне навчання або, у майбутньому, визначення професійних можливостей та джерел працевлаштування.
- CT4: Учень має здатність генерувати нові ідеї на основі власних рішень.